حضور مدیرعامل سامانه میدون در شبکه افق

 


مدیرعامل سامانه «میدون»، امشب ضمن حضور در برنامه تلویزیونی «چوب خط» شبکه افق سیما، به ارائه آخرین فعالیت های انجام شده توسط این سامانه در حوزه اشتغال می پردازد.

به گزارش «میدون»، دکتر سید محمد حسین هاشمی گلپایگانی مدیرعامل سامانه جامع هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک «میدون»، امشب (ششم آذرماه) ضمن حضور در برنامه تلویزیونی «چوب خط»، به ارائه آخرین فعالیت های انجام شده توسط این سامانه در حوزه اشتغال می پردازند.

در این برنامه که راس ساعت 22 امشب به صورت زنده و مستقیم از شبکه افق سیما پخش می شود، جوانب مختلف فعالیت سامانه میدون به عنوان الگویی موفق در زمینه اشتغال زایی مردمی تشریح می گردد.

گفتنی است «چوب خط» برنامه ای ترکیبی با موضوع اقتصاد ایران است که در هر قسمت با حضور کارشناسان برجسته کشوری به بررسی موضوعات مختلفی پیرامون فرصت ها، آسیب ها و موانع پیش روی اقتصاد ایران می پردازد و آیتم های مختلفی نیز در ارتباط با نوسانات بازار و دیگر مسائل اقتصادی در این برنامه به نمایش در می آید.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi