پخش برنامه «راه اندازی اکوکمپ های عشایری»

 


شانزدهمین قسمت از پرمخاطب ترین برنامه تلوزیونی آموزش کسب و کار، به همت سامانه میدون و با موضوع معرفی کسب و کار «اکوکمپ های عشایری»، امشب از شبکه یک سیما پخش می شود.

به گزارش «میدون»، برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه جامع هدایت و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک میدون و با همکاری گروه اقتصادی شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.

در این برنامه تلویزیونی که در قالب برنامه پایش کسب و کار به روی آنتن شبکه یک می رود، هر هفته یک کسب و کار کوچک با حضور کارشناسان و کارآفرینان برجسته آن رشته به ببیندگان معرفی می گردد و کلیاتی از نحوه فعالیت در آن کسب و کار آموزش داده می شود.

در این راستا، شانزدهمین قسمت از این برنامه تلویزیونی امشب (سه شنبه بیست و چهارم مهرماه) با موضوع معرفی کسب و کار «راه اندازی اکوکمپ های عشایری» به روی آنتن خواهد رفت.

در این برنامه زنده که ساعت 23:15 دقیقه به صورت زنده و مستقیم از شبکه یک سیما پخش می شود، آقای علی مراد غیبی کارآفرین در حوزه راه اندازی اکوکمپ های عشایری و از کارشناسان سامانه میدون با آقای کیاداوود اسفندیاری مجری برنامه، درباره کسب و کار «راه اندازی اکوکمپ های عشایری» گفت و گو خواهند کرد.

پس از این گفت و گو نیز موارد ثبت شده در قسمت ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه میدون بررسی می شود، که در این راستا امشب مشکلات مربوط به مهندسان مجری استان فارس و همچنین مشکلات حقوقی رانندگان جاده ای و آزمون وکالت با حضور مسئولین مربوطه بررسی خواهند شد.

در ادامه این برنامه و در قالب بخش «میدون کسب وکار»، ایده ها و محصولات منتخبی که طی هفته اخیر در قسمت نیازمندی های سامانه میدون ثبت گردیده اند به روی آنتن خواهند رفت و نیازمندی های خود برای توسعه کسب و کارشان را مطرح خواهند نمود.

«تولید رنگ های گیاهی»، « تولید بسته هویت فنی ساختمان»، «تولید دستگاه تصفیه آب بدون پس‌آب» و «تولید سامانه هوشمند تحلیل و آنالیز محتوی» کسب و کارهایی هستند که نیازمندی های آنها امشب در بخش «میدون کسب و کار» مطرح می شوند.

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

حسین چترزرین

چهارشنبه 25 مهر 1397

لطف کنید ادرس وتلفن اقای فقیر نژاد تولید کننده دستگاه کاهنده برق

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi