پخش برنامه «زراعت چوب» از تلویزیون

 


دهمین قسمت از پرمخاطب ترین برنامه تلوزیونی آموزش کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه «میدون» و با موضوع معرفی کسب و کار «زراعت چوب»، امشب از شبکه یک سیما پخش می شود.

به گزارش «میدون»، برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه جامع هدایت و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک میدون و با همکاری گروه اقتصادی شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.

در این برنامه تلویزیونی که در قالب بخشی از برنامه پایش کسب و کار به روی آنتن شبکه یک می رود، هر هفته یک کسب و کار کوچک با حضور کارشناسان و کارآفرینان برجسته آن رشته به ببیندگان معرفی می گردد و کلیاتی از نحوه فعالیت در آن کسب و کار آموزش داده می شود.

در این راستا، دهمین قسمت از این برنامه تلویزیونی امشب (سه شنبه نهم مرداد ماه) با موضوع معرفی کسب و کار « زراعت چوب» به روی آنتن خواهد رفت.

در این برنامه که حدود ساعت 23:15 دقیقه به صورت زنده و مستقیم از شبکه یک سیما پخش می شود، آقای دکتر نوروزعلی حسن عباسی عضو هییت علمی دانشگاه گرگان و از کارشناسان سامانه «میدون» با آقای کیاداوود اسفندیاری مجری برنامه، درباره کسب و کار «زراعت چوب» گفت و گو خواهند کرد.

پس از این گفت و گو نیز موارد ثبت شده در قسمت ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه «میدون» با حضور مسئولین بررسی می شود که در این راستا امشب مشکلات مربوط به 4 کسب و کار، طی ارتباط تلفنی با مسئولین شرکت گاز، مسئولین سازمان محیط زیست، مسئولین جهاد کشاورزی و همچنین ریاست شرکت کاشی اصفهان مطرح و پیگیری خواهند شد.

در ادامه این برنامه و در قالب بخش «میدون کسب وکار»، ایده ها و محصولات منتخبی که طی هفته اخیر در قسمت نیازمندی های سامانه میدون ثبت گردیده اند به روی آنتن خواهند رفت.

«تولید محصولات فرآوری شده از زعفران»، «راه اندازی کاروانسرای کارآفرینان»، «تولید نیمکت های دوطرفه تبلیغاتی»، «تولید کیسه های یخ ژله ای» و «راه اندازی مزرعه سرگرمی کودک» کسب و کارهایی هستند که نیازمندی های آنها امشب در بخش «میدون کسب و کار» مطرح می شوند.

پست های مرتبط

نظرات (2)

avatar

فيضى

چهارشنبه 10 مرداد 1397

چطور با آقاى امير مجرد كه امشب تو برنامه بودن كاروانسراهاى كار آفرينان تماس بگيرم

avatar
پاسخ دهنده:کارشناس میدون
پنجشنبه 11 مرداد 1397

سلام، به قسمت نیازمندی سایت مراجعه کنید و وارد صفحه آقای مجرد بشید تا اطلاعات تماسشون رو مشاهده کنید.

avatar

جمال

ﺳﻪشنبه 9 مرداد 1397

آیا پالونیا درخت تراریخته و تغییر ژنتیکی نیست؟

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi