حضور مدیر سامانه میدون در شبکه رادیویی اقتصاد

 


دکتر سید محمد حسین هاشمی گلپایگانی مدیر سامانه میدون، امشب در برنامه رادیویی «شب آفتابی» حضور می یابند و فعالیت بخش های مختلف این سامانه را تشریح می کنند.

به گزارش «میدون»، دکتر سیدمحمدحسین هاشمی گلپایگانی مدیر سامانه سامانه جامع هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک میدون امشب در برنامه «شب آفتابی» که به طور زنده و مستقیم از شبکه رادیویی اقتصاد پخش می شود حضور خواهند یافت.

دکتر هاشمی گلپایگانی در این برنامه که ساعت 23 پخش خواهد شد، ضمن تشریح فعالیت های مختلف سامانه میدون، درباره نحوه کارآفرینی و خوداشتغالی در خانواده صحبت خواهند کرد.

گفتنی است برنامه شب آفتابی، شنبه تا پنج شنبه هر هفته به طور زنده و مستقیم از شبکه رادیویی اقتصاد پخش می شود و مسایل اقتصادی در حوزه کسب و کارها را بررسی می نماید.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi