سختی از بتن، زیبایی از چوب

 


تولید مصنوعات بتنی طرح چوب، کسب و کاری است که در این قسمت از برنامه میدون معرفی خواهد شد.

مصنوعات چوبی مثل میز و صندلی، نیمکت، باربیکیو و... که عمدتا در پارک ها و معابر عمومی می توان آنها را مشاهده کرد، از بتن هایی ساخته شدند که طی فرآیند خاصی در کارگاه ها، تبدیل به محصولاتی با طرح چوب می شوند. برنامه میدون در شصتمین قسمت خود میزبان صاحب یکی از این کارگاهاست؛ سرکار خانم ناهیده محمدعلیزاده.

خانم علیزاده این کسب و کار را با محوریت حمایت از زنان آسیب دیده اجتماعی شروع کرده و دارای پروانه سازمانهای مردم نهاد است. این بانوی 40 ساله، با استفاده از هنر و پشتکار زنان منطقه خود، اقدام به تولید انواع و اقسام مصنوعات بتنی با طرح چوب ازجمله تزئینات فضای سبز، باغات و پارک ها و همچنین انواع آب نما می کند. تولید و تعمیز آبخوری مدارس نیز بخش دیگری از فعالیت های این مجموعه با برند تجاری بتن چوب را تشکیل می دهد.

حتما بخوانید: محصولات چوبی؛ هدیه طبیعت برای شما

 

فارغ از اشتغالزایی و تاثیرات معنوی این کسب و کار، کیفیت و زیبایی محصولات یکی از اصلی ترین ویژگی های آن است. صفر تا صد تولید با کارگاه بتن چوب است و تمام پرسنل در تلاش اند با بیشترین انرژی و سلیقه خود، این مصنوعات بتنی را تولید و نصب نمایند.

او خود را از شهرستان سنندج به استودیو برنامه میدون در تهران رسانده تا با حضور در شصتمین قسمت از آن، طرح و ویژگی های کسب و کارش را در معرض قضاوت با سابقه های حوزه کارآفرینی قرار دهد و شانس خود را برای کسب جایزه یک میلیاردی آن امتحان کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت سرکار خانم ناهیده محمدعلیزاده، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi