تبدیل حبوبات به پول

 


برنامه میدون در این قسمت میزبان کسب و کاری از حوزه صنایع تبدیلی کشاورزی است؛ کسب و کاری که قابلیت دارد حبوبات را تبدیل به پول کند و از آن درآمدزایی داشته باشد.

کسب و کار بسته بندی، شاخه ای رسته صنایع تبدیلی است که شوربختانه آنچنان که باید، در ایران به آن پرداخته نشده. برنامه میدون اما مسابقه ای است برای دیده شد و معرفی خلاهایی که در فضای کارآفرینی کشور وجود دارد. این برنامه در شصت و یکمین قسمت از فصل دوم خود میزبان سرکار خانم ستاره صوفی است که در حوزه بسته بندی حبوبات فعالیت می کند.

نخود، عدس، لوبیا، ماش، سویا و... حبوبات طیف گسترده ای از محصولات را در بر می گیرد که صنایع بسته بندی و فرآوری آن، کسب و کاری پرسود و پرتقاضا خواهد بود چراکه با قوت و غذای مردم سروکار دارد. خانم صوفی با بررسی دقیق این موضوع، وارد این حوزه شده و با عرضه محصولات بسته بندی شده، نیاز بازار را برطرف کرده است.

حتما بخوانید: بسته بندی؛ فروشنده ای خاموش برای محصولات شما

یک بسته بندی خوب باید دارای گواهی نامه های متعددی ازجمله سیب سلامت، علامت استاندارد و... باشد، باید بتواند ویژگی های محصول را به مشتری منتقل کند، زیبا و شکیل باشد، حمل و نقل آسانی داشته باشد و بتواند درصورت لزوم صادر شود و هزاران هزار ویژگی دیگر که باعث افزایش فروش و رقبت مشتری به خرید و نهایتا کسب درآمد خواهد شد.

خانم صوفی تلاش کرده در کسب و کار خود، به این نکات توجه کند و با به کارگیری افرادی خبره، محصولی خوب و قابل استفاده را به مردم ارائه کند. او خود را از استان کرمانشاه به شصت و یکمین قسمت از برنامه میدون رسانده و طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت و چالش های تیم داوری قرار داده است. حال باید منتظر بود و دید که آیا می تواند از سد این چالش ها و البته دیگر رقبای خود بگذرد و صاحب جایزه این مسابقه کارآفرینی شود یا خیر.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت سرکار خانم ستاره صوفی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi