میدون؛ تولدت مبارک

 


میدون، زیرسایه کرونا، سه ساله شد....

مراسم جشن تولد سه سالگی میدون، در روز شنبه مورخ 2 اسفند ماه سال جاری، در استودیو مسابقه میدون برگزار شد. تمام کارکنان مجموعه و سه تن از داوران برنامه میدون؛ سرکار خانم مهرنوش و جناب آقایان یونچی و اسدی، در این مراسم که به دلیل شیوع ویروس کرونا با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برپا شده بود، شرکت کردند.    

حتما بخوانید: استارت آپ میدون و چالشی به نام کرونا

پس از آغاز مراسم و بیان مقدمات، 11 تیم از واحدهای مجموعه یعنی آموزش، آمایش سرزمینی، ستاد پیگیری موانع تولید (میدون مردم)، میدون صادرات، تهیه و تدوین مسابقه، کلینیک مشاوره، میدون پلن، رسانه، سایت، اداری و مالی و روابط عمومی، وارد عرصه یک‌ رقابت میدونی شدند؛ به اینصورت که هر تیم موظف بود طی مدت زمان سه دقیقه و با به کارگیری اکثریت اعضا، گزارش کوتاهی از عملکرد خود به همراه مزیت های اقتصادی اش ارائه کند.

پس از اجرای اولیه تمام تیم ها، 4 تیم سایت، تهیه و تدوین مسابقه، آمایش و آموزش توانستند با غلبه بر دیگر رقبا، به مرحله نهایی راه پیدا کنند. بعداز دفاعیه سی ثانیه نماینده هرکدام از 4 تیم، نگاه ها به سمت سه داور مسابقه و سکه های طلایی شان برگشت. سرانجام، تیم تهیه و تدوین مسابقه میدون موفق به کسب بیشترین تعداد سکه شد و توانست جایزه 12 میلیونی این رقابت پر حرارت و جذاب را ازان خود کند. سایت، آمایش و آموزش نیز به ترتیب مقام های دوم تا چهارم را کسب کردند.

معرفی به همراه تقدیری متفاوت و نمادین از ترین های میدون در سال99 نیز بخش دیگری از برنامه های جشن تولد بود. برخی از ترین های میدون:

  • مرد سال: محمدحسین هاشمی گلپایگانی؛ مدیرعامل مجموعه و تهیه کننده مسابقه میدون
  • سیاست مدار ترینمیثم لاجوردی؛ مسئول شتاب دهنده میدون
  • حرفه ای ترین: هادی سوری تبار؛ مسئول دیجیتال مارکتینگ
  • زن سال: راضیه معینی مجد؛ مسئول سایت
  • فعال ترین: فریده حاجی وند؛ کارشناس کلینیک مشاوره
  • جدی ترین: حسین زمانی؛ مسئول ستادپیگیری مشکلات تولید، رسانه و روابط عمومی
  • کار راه اندازترین: محمدنوید مرادی از تیم اداری مالی

در آخر پس از گذشت حدود سه ساعت، این مراسم با پذیرایی و اعطای یادبودی به تمام میهمانان به پایان رسید.

تولد، زیباترین حادثه زندگی است؛ تولدی که فصل یا ماهش چندان مهم نیست، مهم ثمره آن است. میدون مولودی مبارک برای ایران بود که رفته رفته رشد کرد و امروز مفتخر به اثرگذاری در فضای اقتصادی آن است. این استارت آپ جوان با به کارگیری تیمی سخت کوش و باجسارت، همواره در راستای تحقق رونق تولید و بهبود کارآفرینی تلاش کرده و امیدوار است همچون گذشته، مسیر پیشرو را با گام هایی استوار طی کند.

برای مشاهده گزارش تصویری جشن تولد میدون و ارائه انتقادات و پیشنهادات خود به منظور بهبود عملکرد واحدهای مختلف مجموعه، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: حسین زمانی و حانیه لاچینی

پست های مرتبط