این لباس ها معجزه می کنند!

 


میدون در این قسمت میزبان خیاطی معجزه گر است...

لباس های کار اهمیت ویژه ای در موفقیت یک کسب و کار دارند؛ وقتی یک لباس خوب باشد، نیروی کار در آن احساس خوبی دارد، وقتی نیروی کار حس خوبی داشته باشد می تواند درست فکر کند و درنتیجه کار خود را به بهترین شکل ممکن جلو برد و وقتی به بهترین شکل جلو رفت، تمام تیم موفق و خرسند خواهند شد چراکه محصولات باکفیت تولید می شوند و مشتریان افزایش می یابند و درآمد زیاد می شود و... این است معجره لباس ها. برنامه میدون در شصتمین قسمت خود میزبان یکی از تولیدکنندگان این معجزه گران است؛ فاطمه خرمدل

خانم خرمدل یکی از شیرزنان خطه خراسان رضوی است که با هنر خیاطی خود، برای تولید لباس های کاری که در عین زیبایی، از دوخت و کیفیت بالایی برخوردار باشند، تلاش می کند. اساسا یک لباس کار باید دارای ویژگی هایی همچون موارد ذیل باشد:

  • اشتعالزا نباشد.
  • حداقل میزان پلی استر و موادشیمایی را داشته باشد.
  • کاملا منطبق را سایز افراد باشد تا در روند کاری آنها خللی ایجاد نکند.
  • دارای رنگ های مناسبی با محیط کار باشد.
  • تمیز کردن آن سخت نباشد.

تمام محصولاتی تولیدی در مجموعه خرمدل با برند معجزه دست خرمدل، این ویژگی ها را دارند و تاکنون توانستند در موفقیت و سوددهی کسب و کارهای بسیاری تاثیرگذار باشند.

برنامه میدون در شصتمین قسمت میزبان معجزه گری است که با عشق و هنر خیاطی خود، موفقیت را به کسب و کارها خصوصا صنعتی ها، هدیه می کند. او به این مسابقه کارآفرینی امده تا شانس خود را برای گرفتن جایزه میلیاردی آن و توسعه کارگاهش امتحان کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت سرکار خانم فاطمه خرمدل، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi