تجربه ای آرامشبخش در خانه گل و گیاهان

 


میدون در این قسمت خود میزبان معماری است که موفق شده گل ها و گیاهان را خانه دار کند...

برنامه میدون در پنجاه و نهمین قسمت خود میزبان خانه گل و گیاه ناردین واقع در اصفهان است؛ گلخانه ای متفاوت که فعالیت هایش در زمینه هایی مثل گیاه پزشکی و بررسی بیماری گل و گیاهان، پرورش انواع گل و گیاه و گردشگری سبز، آنرا از سایرین جدا کرده و بلیت ورودش به اولین مسابقه کارآفرینی ایران شده است.

خانم شیوا بحرینیان، فارغ التحصیل رشته باغبانی و مدیر و موسس این کارخانه تولید اکسیژن است. او در ابتدای شروع کسب و کار خود یعنی سال 1381، برروی تولید و فروش انواع گیاهان متمرکز شده بود اما با گذر زمان تصمیم گرفت وارد حیطه گیاه پزشکی شود. در ادامه راه نیز به فکر راه اندازی گرشگری سبز افتاد؛ اولین گردشگری سبز در ایران.

کاکتوس و ساکوانت، گیاهان آپارتمانی، گیاهان فصلی و دائمی باغچه ای، درختان و درختچه های زینتی و درختان میوه، ازجمله پرورش یافته های ناردین هستند. پرورش و توزیع ماهیان زینتی و گیاهان آبزی، تولید کود و سم، تراریوم (باغ شیشه ای)، ساخت گلدان و لوازم باغبانی نیز از دیگر فعالیت های این مجموعه را تشکیل می دهد.

خانم بحرنیان با استفاده از توانایی خانواده اش، حمیدرضا چم آسمانی، پیوند بحرینیان و پگاه بحرینیان تلاش کرده جنبه های گوناگون کسب و کار خود همچون بازاریابی دیجیتال و طراحی زیبا و منحصر به فرد را گسترش دهد. پشتیبانی و مشاوره، ارسال اکپرس محصول و تضمین بازگشت وجه تا 24 ساعت نیز از دیگر اقدامات این تیم است.

حتما بخوانید: قبضه بازار گل و گیاه آنلاین

کارآفرینانی موفق اند که همزمان توانایی مدیریت و گسترش کسب و کارشان را داشته باشند. خانم بحرنیان نیز ازجمله این افراد است که توانسته کسب وکار خود را از محل زندگی اش تا مازندران گسترش دهد و با پرورش گل و گیاهان آپارتمانی در آن، علاوه بر درآمدزایی خود و خانواده اش، تجربه ای لذت بخش را برای هموطنان خصوصا آپارتمان نشین ها بسازد. او به پنجاه و نهمین قسمت از برنامه میدون آمده تا طرح توجیهی کسب و کارش را در معرض قضاوت داوران آن قرار دهد و از راهنمایی آنان برای توسعه بیشتر کارش استفاده کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت سرکارخانم شیوا بحرینیان، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

ابوالقاسم نادری

ﺳﻪشنبه 28 بهمن 1399

واقعا گل وگیاه عشقن یعنی هر کی گل تو خونش نداشته باشه نصف عمرش بر فنا رفته من از مجموعه ناردین کاملا راضی هستم واقعا عالین

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi