با هشدار دارو بخورید

 


متخرع سیستم سخنگویی که بتواند مصرف داروهای مختف را یادآوری و هشدار دهد، مهمان این قسمت از برنامه میدون است.

فراموشی دارو یکی از اصلی ترین معضلات خانواده هایی است که دارای فرد مریض یا سالمند هستند. عمدتا هم خرج روی دستشان می گذارد و مجبورشان می کند تا برای استخدام یک پرستار اقدام کنند. برای حل این مشکل، تاکنون کارآفرینان و افراد خلاق زیادی دست به کار شدند و با ساخت سیستم های هشدار مختلف، تلاش کردند دردی را از این خانواده ها درمان کنند. برنامه میدون در پنجاه و هشتمین قسمت میزبان یکی از همین سیستم هاست که شاید کارکردی شبیه با سایرین داشته باشد اما نقاط متمایز کننده زیادی دارد؛ سیستم دارویار ساخته مجتبی مصطفائی

پرورش گیاهان دارویی را با میدون بیاموزید...

دارویار هم مثل دیگر سیستم های این چنینی دارای سیستم هشدار ساعتی است، قابل استفاده در تمام ساعات شبانه روز بدون هیچ گونه محدودیت، قابل تنظیم طبق نظر پزشک یا پزشکان معالج است، دمای مناسب داروها را تشخیص می دهد و دارای دماسنج دیجیتالی است. اما نقاط متمایزکننده زیادی دارد که باعث وجود توانایی رقابتش با سایرین شده:

  1. شمارنده تعداد مصرف دارو: فراهم آوردن این امکان که فرد از زمان تنظیم دستگاه بداند چه تعداد از هر دارو را مصرف کرده است.
  2. قابلیت تنظیم و نگهداری هشت نوع دارو: حجم مناسب برای نگهداری چند نمونه قرص و کپسول و شربت
  3. سیستم روشنایی: در زمان هشدار، همزمان با آلارم صوتی، جعبه موردنظر که حاوی داروست، روشن و خاموش می شود.
  4. قابل استفاده بدون برق: این سیستم بدون وجود برق شهری و با باتری نیز کارکرد قابل قبولی دارد.

استفاده از اختراع آقای مصطفائی هم می تواند هزینه خانوار را به میزان چشم گیری کاهش دهد و هم سرعت بهبود بیمار را افزایش چراکه دقت در میزان مصرف دارو و استفاده بانظم و طبق برنامه از آنها، عملکرد سیستم بدن را تحت تاثیر جدی قرار می دهد. مقاومت بدن بسیاری افراد به دلیل استفاده ناهماهنگ از داروها مقاوم می شود درنتیجه هیچ گاه بهبودی که باید را نمی یابند.

برنامه میدون در پنجاه و هشتمین قسمت از فصل دوم خود میزبان این مخترع اصفهانی و 37 ساله است. او به میدون آمده تا ضمن برطرف کردن اشکالات طرح کسب و کار خود و گرفتن مشاوره از داوران آن، شانسش را برای گرفتن جایزه میلیاردی آن امتحان کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای مجید مصطفائی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi