ایزوگام یا رنگ ایزوگامی؟

 


این قسمت از برنامه میدون میزان مخترعی است که توانسته یک رنگ صنعتی را جایگزین ایزوگام کند...

در بسیاری از مناطق ایران (خصوصا استانهای شمالی گیلان، مازندارن و گلستان) ایزوگام کردن سقف خانه ها و امکان، تبدیل به یک عادت شده، هزینه ها و شیوه نگهداری از آن نیز یک معضل. برنامه میدون در پنجاه و هشتمین قسمت میزبان کارآفرین خوش فکری است که توانسته با تولید نوعی رنگ صنعتی، این مقوله را حل کند؛ محمد روحی صاحب شرکت شرکت تولیدي روح رنگ بابل

رنگ ایزوگامی تولیدی در این شرکت، نه تنها جایگزین بسیار مناسبی برای ایزوگام های معمول است بلکه عملکرد بهتری نیز از آن دارد و البته ارزان تر است. مثلا زمانیکه اقدام به کار کردن کاشی و سرامیک روی ایزوگام می کنیم، براثر فشار وارده و پس از مدتی، ایزوگام از یکدیگر باز می شود و عملا هزینه ای که برای استقرار کردیم از بین می رود اما این رنگ، می تواند در برابر چنین اتفاقاتی مقاوم باشد و به بهترین نحو از سطح محافظت کند. ماندگاری بالا، ترمیم ترک های قبلی، آب بندی سطح (عایق) و جلوگیری از نفوذ رطوبت و انعطاف پذیری نیز، ازجمله ویژگی های دیگر آن است.

تولید رنگ ایزوگامی تنها فعالیت شرکت روح رنگ بابل نیست. شرکت آقای روحی که خود فارغ التحصیل رشته شمی و دارای بیست سال سابقه کاری است، به طور تخصصی در زمینه تولید و ساخت رنگ های صنعتی فعالیت می کند؛ رنگ کوره ای مورداستفاده در وسایل خانگی، روغن جلا، رنگ استخری، رنگ اکلریک و پلی اورتان، رنگ ترافیک مورداستفاده در بزرگراه ها و خیابان ها، رنگ مخصوص کشتی ها و صنایع دریایی، رنگ اتوموبیلی و... در هنگام استفاده از این محصولات نیازی به سنباده کشیدن سطح نیست. 

تولیدکننده تنها رنگ ایزوگامی در کشور یکی از سه کارآفرین شرکت کننده در پنجاه و هشتمین قسمت از برنامه میدون است. او می خواهد در آینده، کیفیت محصولات خود را ارتقاء داده و نوع تولیدش را براساس نیاز مشتری برنامه ریزی کند؛ به همین دلیل نیز به میدون آمده تا علاوه بر استفاده از نظرات داوران کهنه کار آن، شانس خود را برای گرفتن جایزه میلیاردی آن امتحان کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای محمد روحی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi