گلدان هایی با خاک سحرآمیز!!

 


یکی از سه کارآفرین شرکت کننده در این قسمت از برنامه میدون، موفق به تولید خاک گلدانی شده که می تواند صنعت پرورش گیاهان را متحول کند.

پس از رسیدگی درست و نورکافی، انتخاب خاک، اصلی ترین نکته ای است که باید در پرورش گل و گیاه و کشاورزی رعایت شود. برنامه کارآفرینی میدون در پنجاه و هفتمین قسمت از فصل دوم خود میزبان جوانی 37 ساله است که موفق شده به فرمولی ویژه برای تولید خاک گل دست یابد و خاکی سحرآمیز بسازد؛ مختار پگاه

  • سبک بودن
  • عاری بودن از هرگونه علف هرز و کودشیمیایی
  • نگهداری طولانی مدت آب
  • هوادهی مناسب به ریشه

4 مورد بالا را می توان اصلی ترین ویژگی های این خاک دانست. آنزیم ها و مواداولیه، این خاک را دارای قابلیت شگفت انگیز دیگری نیز کردند و آن هم چیزی نیست جز افزایش سرعت رشد. گلدان هایی که دارای خاک تولید شده در شرکت آقای مختار با نام آروین مهام مسیحا هستند، قادر خواهند بود که محصول موردنظر را زودتر از زمان معمول به ثمر برسانند درنتیجه باغبان یا کشاورزی می تواند در طول سال، چندین بار کشت داشته باشد و بنابراین محصول بیشتری تولید کند.

حتما بخوانید: قبضه بازار گل و گیاه آنلاین

درحال حاضر، محصولات آروین مهام مسیحا تنها در استانهای شمالی خصوصا مازندران به فروش می رسد. آقای پگاه برای افزایش این بازار و عرضه و شناساندن بیشتر خاک خارق العاده ای که تولید کرده، به پنجاه و هفتمین قسمت از برنامه میدون آمده. او امیدوار است با جلب نظر داوران این مسابقه کارآفرینی و استفاده از نکات و تجربیات آنان، تا 5 سال آینده صاحب بازار سراسر کشور و حتی کشورهای منطقه باشد.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای مختار پگاه، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi