انتظار خانه های گنبدی برای حضوری سبز

 


خانه های گنبدی پیش ساخته ای که در شرکت یکی از سه کارآفرین این قسمت از برنامه میدون طراحی و تولید می شوند، منتظر حضور سبز ایرانیان است.

کسب و کار کارآفرینی که مهمان قسمت پنجاه و هفتم برنامه میدون است، پس از زلزله کرمانشاه ایجاد شد. استفاده و ساخت خانه های پیش ساخته و مکان هایی که نسبت به تغییرات آب و هوایی و زمین لرزه از مقاومت بیشتری برخوردار باشند، سالهاست که در سراسر دنیا و حتی خارج از دنیا (مریخ) دنبال می شود؛ اما تا قبل از سال 1396 هیچ شرکتی در ایران اقدام به تولید این نوع سازه نکرده بود. پس از این اتفاق ناگوار و بی خانمانی مردمان زحمت کش آن خطه، آقای مهدی چاوشی به همراه ده تن از متخصصین و مهندسین این حوزه، شروع به تحقیق و تولید کردند.

سازه های گنبدی پیش ساخته در شرکت این آقایان با نام تجاری (برند) گنبد سبز، شامل خانه، ویلا و آلاچیق، بیمارستان صحرایی، اقامتگاه توریستی، اقامتگاه نظامی و انتظامی، سرویس بهداشتی و مراکز تفریحی و آموزشی است. این سازه ها به سرعت در هر منطقه اقلیمی و آب و هوایی قابل نصب اند و از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردارند.

ویژگی منحصر به فردی دیگری که در محصولات مجموعه آقای چاوشی به چشم می خورد؛ هوشمند بودن آنهاست؛ کنترل‌ روشنایی‌ و ‌نورپردازی، تنظیم‌ و ‌کنترل‌ ‌سرمایش و گرمایش، قطع ‌برق ‌و‌ گاز ‌در‌ مواقع ‌خطر ‌و ‌عدم حضور ساکنین، کنترل‌ پرده‌های ‌برقی، آبیاری‌ خودکار ‌فضای ‌سبزخانه و... سنسورهای زلزله نگار و آتش سوزی نیز در آنها تعبیه شده. گفتنی است تمام سازه ها دارای دو سال گارانتی هستند و از پشتیبانی گنبد سبز برخوردار خواهند بود.

حتما بخوانید: با محصولات چوبی ایرانی، خانه تان را تغییر دهید... 

معماری گنبدی، دارای ریشه قوی در فرهنگ و تمدن ایرانی است؛ اما متاسفانه تاکنون امتیاز بهره برداری از محسنات آن دراختیار بیگانگان بوده. برنامه میدون در پنجاه و هفتمین قسمت از فصل دوم میزبان اولین کارآفرین این نوع سازه ها در ایران است. او از اصفهان، خود را به استودیو میدون در تهران رسانده تا علاوه بر طرح توجیهی کسب و کارش به داوران آن، تمام ایرانیان را برای حضور و ورود به خانه ها و سازه های سبز شرکتش دعوت کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای مهدی چاوشی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (2)

avatar

علی بیک

چهارشنبه 22 بهمن 1399

جهت همکاری با شرکت گنبد سبز

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
چهارشنبه 22 بهمن 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/25151

avatar

بیوکی

ﺳﻪشنبه 21 بهمن 1399

سلام.لطفا با ما تماس بگیرید

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
ﺳﻪشنبه 21 بهمن 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/25151

 

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi