میلیاردر شدن با زغال فروشی!!

 


پر فروش ترین دوره آموزشی میدون در هفته گذشته، دوره آموزشی تولید زغال فشرده است؛ نوع خاصی از زغال که شاید رنگ تیره ای داشته باشد اما شما را به درآمدی طلایی خواهد رساند.

کسب و کار تولید زغال فشرده یکی از کسب و کارهای تازه وارد در ایران است که در فصل اول برنامه میدون نیز با استقبال و واکنش های زیادی مواجه شد. (مهران اوروجی؛ تولید زغال فشرده از تهران) این کسب و کار به دلیل بازار فروش تضمینی و درآمدزایی بالا، می تواند راهی نو برای یک کارآفرین تازه وارد باشد؛ خصوصا اگر ساکن مناطق جنگلی و دارای باغ همچون استانهای گلستان، گیلان و مازندران است.

زغال فشرده، قالبی یا صنعتی، نوعی زغال ارزان قیمت است که از فشار و حرارت دیدن موادی همچون گرد زغال، خاک اره، پوست گردو، پوست بادام و پسته، پوسته هسته زردآلو، هسته خرما و زیتون ساخته می شود. واحد دوره های آموزشی میدون، سرمایه اولیه موردنیاز تولید زغال را چیزی درحدود 266 میلیون تومان و سرمایه درگردش ماهانه را هم حدودا 62 میلیون برآورد کرده؛ با این تفاسیر، فروش سالانه حدود 1 میلیارد تومان خواهد بود.

حتما بخوانید: بسته بندی؛ فروشنده ای خاموش برای محصولات شما

مواداولیه در کسب و کار تولید زغال قالبی، حرف اول را می زند. اگر شما بعنوان یکی از علاقمندان این حوزه، تمایل دارید در آن سرمایه گذاری کنید، باید بدانید جنس نامرغوب هیچگاه در بازار مشتری نخواهد داشت درنتیجه هرگز شما را به درآمد و فروش میلیاردی نخواهد رساند. بنابراین سعی کنید با تهیه خاک اره مناسب و ضایعات کشاورزی قابل استفاده، محصولات باکیفیت و مشتری پسند تولید کنید. درصد ترکیب مواد اولیه و رطوبت آن‌ها پس از خشک شدن نیز دارای اهمیت است. درضمن اگر تولیدی تان در نزدیکی زمین های کشاورزی و یا مبلمان سازی ها باشد، می تواند هزینه حمل و نقل را کاهش و سود کارآفرین را افزایش دهد.

اساسا زغال دارای بازاری خوب و نسبتا تضمینی در ایران است؛ مصارف گردشگری و تفریحی، سفره خانه ها، منازل، ویلاها و اقامتگاه های بومی دارای شومینه و... میزان بالای واردات، شاهدی بر این میزان مصرف است؛ اما در این بین مزیت هایی همچون:

  1. عمر چهار برابری نسبت به زغال چوب
  2. حرارت سه برابر بیشتر
  3. تولید یک سوم گازمونوکسید
  4. حمل و نقل آسان است و اشغال فضاي کمتر

موجب روسفیدی زغال صنعتی (فشرده) درمقابل زغال سنتی (چوب) شده است.  سالانه چند ده هزار میلیارد دلار ارز برای واردات زغال از کشور خارج می شود که با توسعه کارگاه های تولید زغال فشرده، به طرز چشم گیری کاهش خواهد یافت.

برای اطلاع از جزئیات مالی، بازاریابی و حقوقی کسب و کار تولید زغال فشرده و مطالعه طرح توجیهی آن، اینجا (دوره های آموزشی سامانه میدون) کلیک کنید... 

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi