مخترع جوان سرشیر گاز درمقابل داوران باتجربه میدون

 


برنامه میدون در این قسمت میزبان مخترعی جوان است که موفق به ساخت سرشیر گاز شده؛ او آمده تا کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران باتجربه این برنامه قرار دهد.

هرساله ازسوی نهادهای آتش نشانی و اورژانس، آمار ناراحت کننده میزان فوتی براثر گازگرفتگی منتشر می شود. گاز گرفتگی براثر مونوکسید کربن را می توان با انجام اقداماتی همچون رعایت نکات ایمنی، استفاده از سیستم های پکیج و اسپیلت کنترل کرد. اما جوانی اردبیلی با نام میلاد جهانگیري، توانسته با اختراع نوعی سرشیر گاز، بر تعداد این اقدامات بیفزاید. او یکی از سه مهمان قسمت پنجاه و ششم برنامه کارآفرینی میدون است و آمده تا اختراع خود را از طریق این مسابقه به مردم ایران معرفی کند.

حتما بخوانید: اختراعی برای آب

اختراعات این جوان 24 ساله کم نیست، سرشیرگاز ایمن تنها یکی از آنهاست؛ دودکش هوشمند، نارنجک شکار غواص، حس گر دودکش بخاری، شیرآب مکانیکی تایم دار و... او توانسته با ساخت این قطعه کوچک، کسب و کاری نجات دهنده راه اندازی کند و از مرگ سالانه حدود هزار نفر جلوگیری کند. (طبق آمار رسمی سازمان آتش نشانی سالانه 900 نفر به دلیل گازگرفتگی جان خود را از دست می دهند.)

این شیر گاز که عمدتا از جنس برنج یا مس است؛ می تواند در مصرف انرژی موثر باشد، هنگام جداشدن به صورت اتوماتیک جریان گاز را قطع می کند، می تواند درزمان درصورتیکه شلنگ وجود نداشته باشد و شیر گاز به صورت اتفاقی باز شود میزان گاز را مدیریت کند و.... بعبارت دیگر می توان گفت این سرشیر قطعه ای است که میزان ورود و خروج گاز را بصورتی کاملا ایمن و بی خطر، مدیریت می کند. خانه ها، مراکز اداری و هر مکان دیگری که از گازشهری استفاده می کنند، پتانسیل استفاده از این اختراع را دارند.

آقای جهانگیری با کسب و کار تولید سرشیرگاز، از پارس آباد استان اردبیل به پنجاه و ششمین قسمت از برنامه میدون آمده تا کسب و کار و اختراع خود را در معرض قضاوت داوران باتجربه این برنامه و مردم ایران بگذار.  

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای جواد امیریان، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (2)

avatar

هومن

یکشنبه 19 بهمن 1399

سلام میدونی های عزیز قربونتون برم ..چطوری با میلاد جهانگیری ارتباط بگیرم کمکم کنید

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
یکشنبه 19 بهمن 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/25077

avatar

فاطمه

پنجشنبه 16 بهمن 1399

در مورد شرایط سرمایه گذاری، و ... چیزی نگفته.که به چه صورت مایل به همکاری با دیگران هست؟؟

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
پنجشنبه 16 بهمن 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/25077

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi