کارایی؛ پایانی برای دغدغه شبانه روزی صنعتگران

 


در این قسمت از برنامه میدون، کسب و کاری معرفی می شود که می تواند به دغدغه شبانه روزی کارخانه داران و صنعتگران درباره کارایی و سلامت ماشین آلاتشان پایان دهد.

افزایش کارایی تجهیزات، یکی از دغدغه های اصلی کارخانه داران و صنعتگران است. آنها همواره در تلاش اند با استفاده از بهترین قطعات و تکنسین ها، قدرت و عملکرد دستگاه ها و ماشین آلاتشان را در بیشترین حد ممکن نگه دارند. برنامه میدون در پنجاه و ششمین قسمت از فصل دوم خود، میزبان گروهی فنی مهندسی است که دقیقا در همین زمینه فعالیت می کنند؛ شرکت توسعه پروژه هاي نیرو و اتوماسیون پاژ (پناپ)

سال 1395 بود که آقای مرتضی نوروزي کاخکی، دانشجوي انصرافی کارشناسی ارشد اتوماسیون و ابزار دقیق در صنایع نفت دانشگاه شیراز، به همراه سیدمحمد سیدي، سیدحسین حسینی راد و محمدعلی مددی، به فکر ایجاد مجموعه ای با هدف افزایش بهره وری و پشتیبانی از ماشین آلات صنعتی افتادند. آنها همواره در تلاش اند خدمات خود را با به کارگیری بهترین مهندسین و استفاده از دانش مهندسی روز دنیا به مشتریان ارائه دهند. 

حتما بخوانید: چگونه با مشتری در شرایط کرونایی همراه شویم؟

صنایعی همچون نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع غذایی مثل کارخانه های تولید آرد، لبنیات، تولید شیرینی و شکلات، خوراک دام و طیور، تولید نوشیدنی و سایر صنایعی مثل سیمان، فولاد، نساجی، پزشکی و دارویی، بازار هدف شرکت توسعه پاژ هستند. درواقع آنها بصورت غیرمستقیم خدماتشان را به مردم عادی ارائه می دهند؛ از طریق بهبود کارایی ماشین آلات که منجر به افزایش کیفیت محصولات نهایی می شود.

شرکت توسعه پروژه هاي نیرو و اتوماسیون پاژ (پناپ) که در شهرستان مشهد واقع است، تاکنون موفق به انجام 112 پروژه عملیاتی، انتشار 48 مقاله، 291 مورد خدمات پس از فروش و تعمیرات و ارائه 214 مورد خدمت فنی و مهندسی شده و همواره در تلاش برای بهبود عملکرد دانش تکنسین هایش است.

برنامه میدون در پنجاه و ششمین قسمت خود میزبان این گروه حاذق و باتجربه و کسب و کارشان است. آنها به میدون آمدند تا طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران این برنامه قرار دهند و شانس خود را برای گرفتن جایزه آن امتحان کنند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای مرتضی نوروزی کاخکی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (2)

avatar

ماریانی

پنجشنبه 16 بهمن 1399

چطور میتونم با شرکت کننده برا اتوماسیون ارتباط بگیرم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
پنجشنبه 16 بهمن 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/25074

avatar

چهارشنبه 15 بهمن 1399

سلام و خدا قوت خدمت همه اعضا ميدون ميخواستم بدونم چطوري ميتونيم اين سر شير ايمن و عسل قاشقي رو تهيه كنيم؟

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
پنجشنبه 16 بهمن 1399

سلام دوست عزیز

برای خرید سرشیرگاز در این قسمت  https://meidoun.ir/home/connectionitem/25077 و برای خرید عسل قاشقی در این قسمت https://meidoun.ir/home/connectionitem/25075 درخواست همکاری ثبت کنید.

 

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi