بسته بندی ساده اما جذاب برای عسل

 


در این قسمت از میدون، کارآفرینی پا به میدان گذاشته که موفق شده با نوآوری، بسته بندی ویژه ای را برای عسل تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی کند.

عسل یکی از پرخاصیت ترین محصولات غذایی طبیعی است که از جایگاه ویژه ای در سفره مردم جهان خصوصا ایرانیان برخوردار است اما همیشه یکی از چالش های استفاده آن، دورریز و سختی مصرف است. برنامه میدون در پنجاه و ششمین قسمت میزبان کارآفرینی است که توانسته این مشکل را با ایجاد یک نوآوری در بسته بندی، به راحت ترین شکل ممکن حل کند؛ جناب آقای جواد امیریان از استان کرمانشاه

کسب و کار آقای امیریان، کسب و کاری ساده درعین جذابیت است. او موفق شده با استفاده از  پلی پروپیلن که تحمل دمایی تا 95 درجه سانتی گراد را بدون انجام هیچ واکنش شیمیایی دارد، یک بسته بندی قاشقی برای عسل بسازد. این نوع بسته بندی نه تنها مصرف عسل را راحت می کند بلکه قیمت مصرف را نیز پایین تر آورده و می تواند به طیف گسترده تری از مردم خدمات ارائه دهد.

فارغ از شکل و شمایل ویژه، صادراتی بودن، نقطه عطف دیگری در این کسب و کار است. آقای امیریان از ابتدای شروع کار خود، بازارفروش را کشوری مانند عراق قرار داده بود. پس از راه اندازی سایت خود نیز صادرات به کشورهایی همچون ترکیه، بحرین، قطر، امارات متحده عربی، کویت، عمان، هندوستان و روسیه را دنبال کرد که در آنها موفق نیز بود. او از ابتدای سال جاری نیز تصمیم به تسخیر بازار داخلی گرفت. 

کمک به رفع آلرژی، تقویت انرژی بدن، تقویت حافظه، کمک به آکنه و کاهش سرفه، بهبود خواب و.... ازجمله خواص دارویی عسل است. تاکنون بسته بندی های تک نفره با مدل های متنوع زیادی از این ماده شفابخش وارد بازار شده اما به نظر می رسد با گذر زمان و اتفاقاتی همچون شیوع کرونا، بهداشت فردی بیش از پیش موردتوجه همگان قرار گرفته که بسته بندی های آقای امیریان می تواند در این زمینه کمک کننده باشد.

بسته بندی عسل را با میدون بیاموزید... 

برنامه میدون و داوران آن، در پنجاه و ششمین قسمت از فصل دوم، میزبان این کارآفرین سی و شش ساله و طرح کسب و کار نوآورانه او هستند. به نظر می رسد آقای مصطفی زاده حرف های زیادی دررابطه با این کسب و کار داشته باشد اما به هرحال باید منتظر بود و دید که این بسته بندی های قاشقی می توانند از سد دو رقیب دیگر خود بگذرند و بعنوان برنده این قسمت میدون معرفی شوند یا خیر.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای جواد امیریان، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi