داستان کسب و کار تولید MDF و برش های پولساز

 


برنامه میدون در این قسمت میزبان یکی از پولسازترین و سودآورترین کسب و کارهای بازار یعنی تولید و ساخت ام دی اف (MDF) است.

برنامه میدون در پنجاه و پنجمین قسمت فصل دوم خود میزبان مریم زارعی است؛ بانویی کارآفرین از اسلامشهر استان تهران که رهبری مقتدر برای کارمندان و مادر و همسری مهربان برای خانواده اش است. او عضو فعال اتحادیه درودگران، مبل سازان و کمدسازان این استان و صاحب کسب و کاری در زمینه تولید محصولات ام دی اف است.

کسب و کار خانم زراعی ساخت و تولید کمدهای دیواری، کابینت و محصولات آشپزخانه MDF است. او تلاش دارد با به کارگیری ماهرترین ها، محصولاتی را در کارگاه خود تولید کند که اکثر ویژگی های یک ام دی اف خوب همچون ساختار یکنواخت، زیبایی، نفوذ ناپذیر در مقابل قارچ و حشرات، مقام در برابر رطوبت، برش خوری کاملا دقیق و قابل استفاده برای ساخت تمام وسایل چوبی را داشته باشد.

رعایت اصول تجارت و بازاریابی در کسب و کار خانم زارعی، بیش از هر چیز دیگری جالب توجه است. او با سابقه ای که در این چند سال در بازار به دست آورده، همواره می کوشد با تولید محصولاتی باکیفیت و استفاده از مرغوبت ترین مواداولیه، مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار دهد و ظاهرا تاکنون موفق بوده.  

حتما بخوانید: نجات کسب و کار در دوران رکود با شناخت مشتری

برنامه کارآفرینی میدون در پنچاه و پنجمین قسمت از فصل دوم خود میزبان بانوی کارآفرین، مریم زراعی و داستان کسب و کارش است. او به این مسابقه آمده تا طرح توجیهی پیشه خود را در معرض قضاوت داوران این برنامه تلویزیونی قرار دهد و شانس خود را برای دریافت جایزه یک میلیاردی آن امتحان کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت سرکار خانم مریم زارعی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

majid farahani

چهارشنبه 15 بهمن 1399

با تشکر از سر کار خانم زارعی بابت زحماتشون

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
چهارشنبه 15 بهمن 1399

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi