بازار باورنکردنی روکش صندلی و اکسسواری خودرو

 


برنامه میدون در این قسمت میزبان کسب و کاری است که به دلیل بازار فروش دو میلیون و پانصد هزارتایی، از جذابیت بسیاری برای ورود برخوردار است.

برنامه میدون در پنجاه و پنجمین قسمت فصل دوم خود میزبان وحید حبیب زاده است؛ کارآفرینی سی و سه ساله از شهرستان قرچک ورامین استان تهران. او صاحب کسب و کار تولید روکش صندلی خودرو و اکسسواری (صنعت دوخت ابتکار) است؛ کسب وکاری پر درآمد و پر تقاضا با بازاری باورنکردنی...

کسب و کار آقای حبیب زاده با بیست سال سابقه، تولید، دوخت و نصب انواع روکش صندلی ماشین و کسسواری مثل روکش فرمان، عرقگیر، چادر، کاور محافظ دنده و ترمز دستی است. محصولات تولیدی در این کارگاه از مواداولیه باکیفیت با ضمانت یکساله تولید می شوند، الگوسازی حرفه ای با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته دارند، نصبشان آسان است و قابل شست و شو و متنوع اند.

حتما بخوانید: چرخیدن چرخ زندگی زنان شیرازی با تزئینات خودرو!

نکته جالب توجه در کار این کارآفرین جوان، بازار هدف انتخابی بزرگ بودن و پولسا بودن آن است. خودروهایی که با گذشت زمان نیاز به تعویض روکش نیاز دارند، خودروهای وارداتی و... که بازاری حدودا دومیلیون وپانصد هزار عددی را ایجاد کرده است. آقای حبیب زاده تصمیم دارد با انجام یک بازاریابی حرفه ای، بازار کارخانه های تولید ماشین در داخل و کشورهای اطراف را نیز به این عدد اضافه و رونق کسبش را به کارمندان سخت کوش خود هدیه دهد.  

برنامه کارآفرینی میدون در پنچاه و پنجمین قسمت از فصل دوم خود میزبان مدیر صنعت دوخت ابتکار، وحید حبیب زاده و کسب و کارش است. او به این مسابقه آمده تا طرح توجیهی پیشه خود را در معرض قضاوت داوران این برنامه تلویزیونی قرار دهد و شانس خود را برای دریافت جایزه یک میلیاردی آن امتحان کند. در قسمت های قبل، داوران به کسب و کار تولید اکسسواری ماشین اقبال خوبی نشان دادند اما باید منتظر بود و واکنش آنان در قبال این شرکت کننده را دید.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای وحید حبیب زاده، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (2)

avatar

ناشناس

پنجشنبه 19 فروردین 1400

از کرج پیام می دهم خانه دار هستم میشود آموزش داد که مه هم در خانه کار کنیم با تشکر از برنامه عالی من همیشه برنامه شما با همسرم که جانباز اعصاب روان هستند برنامه شما خیلی دوست دارد

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
پنجشنبه 19 فروردین 1400

سلام دوست عزیز

سپاسگزارام بابت حسن توجهتون

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/25073

avatar

حسن لشکربان

ﺳﻪشنبه 17 فروردین 1400

سلام کسب کار عالی است شماره تلفن نیست می خوام روکش خودرو سفارش بدم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
چهارشنبه 18 فروردین 1400

سلام دوست عزیز

برای تهیه محصول در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/25073

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi