مرگ و زندگی نوزادان نارس دست اکسیژن

 


کارآفرین جوانی پا به این قسمت از برنامه میدون گذاشته که از مرگ نوزادان با اکسیژن جلوگیری می کند.

برنامه میدون در قسمت پنجاه و چهارم میزبان یکی از اولین های ایران است. شرکت پويا گستران حيان تحت مدیریت مهنرسی مکانیک خوانده با نام امیر عرب اف که سعی دارد تنفس با هوا و اکسیژن را، به کودکان زودتراز موعد متولدشده که دارای ناهنجاری های تنفسی هستند، هدیه دهد.

تولد نوزادان زودتر از موعد طبیعی (اصطلاحا نوزادان نارس) یکی از مهم ترین دغدغه ها و نگرانی های زوج ها به ویژه مادران جوانی  است که در انتظار تولد فرزندشان به سر می برند. درواقع تکامل نیافتن اندام های کودک از جمله مهم ترین عوامل بروز این نگرانی است زیرا مقاومت و ایمنی بدن او را در برابر بیماری ها و عفونت های احتمالی به حداقل می رساند و در شرایطی خاص خطر مرگ را نیز به همراه دارد. اکسیژن شایع ترین داروی  مورد استفاده در بخش های مراقبت ویژه نوزادان است. اکسیژن مانند یک شمشیر دو لبه، گرچه از یک طرف  دارای  فواید زیادی است؛ اما در دوره نوزادی و بویژه در نوزادان نارس، دارای عوارض قابل توجهی نیز است. هدف اصلی اکسیژن تراپی، تدارک مقدار کافی از اکسیژن برای بافت های بدن، بدون ایجاد آسیب و مسمومیت است که متاسفانه این اتفاق در بسیاری از دستگاه ها با کارایی پایین اتفاق می افتد.

شركت پويا گستران حيان که کار خود را از سال 1390 با مدیریت جناب آقای سید امیر عرب اف آغاز کرد، موفق به تولید دستگاه مخلوط کن هوا و اکسیژن شده. این دستگاه با استفاده از گازهای ورودی اکسیژن  و هوای پرفشارمدیکال، هوایی با غلظت مناسب را دراختیار نوزاد قرار می دهد و عوارض دوران اکسیژن تراپی را به حداقل رسانده است.

پویا گستران حیان در سال 94 به عنوان اولين توليد بلندر هوا و اكسيژن در ايران مجوزهاي لازم را از اداره كل تجهيزات پزشکي ايران كسب کرد و امروز بعنوان یکی از باسابقه ترین و بهترین برندهای موجود در این حوزه مشغول به فعالیت و خدمت رسانی به بیمارستانهای دولتی و خصوصی است.

مخلوط کننده هوا و اکسیژن این شرکت، دارای سیستمی یکساز ساز است با فشار کوچک و دقت 5 درصد است که با کاربری آسان و سیستم هشدار، می تواند از عوارض های نامطلوب و ناخوشایند گذشته همچون مرگ و میر نوزادان و کودکان نارس جلوگیری کند؛ درواقع آنان کاری کردند تا هوا و اکسیژن، هم به کودکان زندگی بخشد و هم از مرگ آنها جلوگیری کند.

این گروه دغدغه مند و خلاق،امشب میزبان پنجاه و سومین قسمت از برنامه کارفرینی میدون اند و آمدند تا شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی این مسابقه آزمون کنند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای سید امیر عرب اف، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi