پیشرفت در سطح جهانی؛ ثمره توجه به علم رباتیک

 


کارآفرینی به این قست از برنامه میدون راه یافته که با فعالیت در حوزه رباتیک و راه اندازی کسب و کار در آن، تلاش دارد تا رتبه ایران در سطح جهانی را ارتقا بخشد.

امروزه رباتیک یکی از جذاب ترین سرگرمی های سراسر دنیاست. علمی که تقریبا صنعتی نمانده که از ترکش های رباتهای متنوع و گوناگون آن در امان مانده باشد و با استفاه از این ربات ها، بهره وری خود را افزایش نداده باشد مهندسین رباتیک با بررسی خلاهای موجود در حوزه های مختلف، سعی دارند با ساخت انواع و اقسام ربات ها، این مسائل را حل و بهبود بخشند. برنامه میدون نیز در قسمت پنجاه و سوم خود و با میزبانی از یکی از این همین افراد، به سراغ این علم بی نهایت و تاثیرگذار رفته است؛ حسن عبداللهی.

این مهندس جوان و تیم متخصصش، در حوزه ساخت انواع ربات و قطعات الکترونیکی فعالیت می کنند. آموزش ساخت و تولید ربات نیز ازجمله فعالیت های این مجموعه است.

هوش مصنوعی و ساخت ربات یکی از جدیدترین علوم در دنیاست که حدود یک دهه است در ایران بصورت جدی و حرفه ای دنبال می شود. جوانان مستعد و زیادی وارد این مقوله شدند و می کوشند روزانه با تولید محتوا و بررسی مطالعات علمی، راه های پیشرفت در این حوزه را شناسایی و در آن گام بردارند. تیم آقای عبداللهی نیز متشکل از همین مهندسین است که برای پیشرفت ایران تلاش می کنند و در پنجاه و چهارمین قسمت از برنامه میدون حاضر شدند تا شانس خود را برای کسب جایزه یک میلیاردی آن و توسعه کسب و کارشان امتحان کنند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای حسن عبداللهی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi