سرویس بهداشتی تمیز با سیفون های اتوماتیک

 


تمیز بودن سرویس بهداشتی و تمیز کردن مدام آن، همواره یک دغدغه است. برنامه میدون در این قسمت میزبان گارآفرینی است که با تولید نسل جدیدی از سیفون توانسته این دغدغه را حل کند.

برنامه میدون در قسمت پنجاه و سوم خود میزبان کارآفرینی است که موفق شده با ایجاد تغییر در کارکرد سیفون های معمول، محصولی پرکاربرد و جالب اختراع کند. خوشبختانه امروزه فرهنگ استفاده از سیفون در سرویس های بهداشتی به یک عادت برای مردم تبدیل شده اما آقای ناصر نجفی توانسته سیفونی اتوماتیک بسازد که با کمترین حرکت انسانی (اتوماتیک)، بیشترین و بهترین بازدهی را از خود نشان می دهد.

این سیفون قابلیت های خارق العاده ای دارد؛ می تواند در از بین رفتن بوی نامطبوع فاضلاب مفید باشد، رسوب ها را بطور کامل جمع آوری و تمیز کند، و از جمع شدن مواردی همچون مو جلوگیری کند. با استفاده از این وسیله می توان به امید همیشگی داشتن یک سرویس بهداشتی تمیز نزدیک و نزدیکتر شد.

حتما بخوانید: یک جایگزین برحق برای تهویه سرویس بهداشتی؟!

آقای نجفی محصولی ساخته که دارای مجوز از سازمان محیط زیست است و بعنوان محصولی مفید برای طبیعت شناخته می شود. این سیفون اتوماتیک قابل استفاده در اماکن مختلفی همچون خانه و کارخانه است و از یک سال گارانتی نیز برخوردار است. این محصول با مواداولیه کاملا ایرانی ساخته شده و بعنوان یک محصول ایرانساخت نیز مطرح است.

کسب و کار ساخت سیفون های اتوماتیک، در پنجاه و سومین قسمت از برنامه میدون معرفی می شود. آقای ناصر نجفی به میدون آمده تا کسب و کار تولید این نسل از سیفون ها را در معرض قضاوت داوران این مسابقه کارآفرینی قرار دهد. او امیدوار است با کنار زدن دو رقیب دیگر خود بتواند عنوان برتر این قسمت را کسب و راهی رویداد سرمایه گذاری آخر ماه شود.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت آقای ناصر نجفی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi