امروز نخ، فردا ماسک!

 


کارآفرینی پا به این قسمت از برنامه میدون گذاشته که موفق شده با هوشمند، در زمان شیوع ویروس کرونا در کشور، کش ماسک را نیز به خط تولید انواع نخ کارخانه اش اضافه کند.

برنامه میدون در پنجاه و سومین قسمت از فصل دوم خودم میزبان برندی نام آشنا در حوزه تولید انوع نخ و کش ماسک های بهداشتی است؛ شرکت نخ حریر کش مشهد

شرکت نخ کش حریر مشهد، به مدیریت سرکارخانم فاطمه جلیلی، کار خود را از سال 91 و با هدف ارتقا کیفیت نخ های مورداستفاده از صنعت نساجی کشور آغاز کرد. تولیدات این واحد صنعتی نخ اسپاندکس مخصوص بافت انواع جوراب و پارچه های کشی و انواع نخ های فانتزی مانند ویسکوز و مولینه و ملانژ هستند. بعبارت بهتر بودند...

پس از شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم تولید سریع و زیاد ماسک، نخ کش حریر مشهد تصمیم گرفت تولید کش ماسک را وارد چرخه تولید خود کند. پس از مدتی نیز به موفق به ساخت دستگاه تولید این نوع نخ شد و امروز در بازار بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نخ و کش ماسک مشهور است.

حتما بخوانید: نخ های برقی به مسابقه میدون می آیند.

استفاده از بروزترین تجهیزات و تکنولوژی ها و سرعت تغییر طبق نیاز مشتری ازجمله شاخص ترین ویژگی های مجموعه تحت نظر خانم جلیلی است. او بانویی است که با بیش از 25 سال سابقه در صنعت نساجی کشور، درحال فعالیت است و امیدوار است با تلاش برای بهبود روزانه این مجموعه، بتواند ایران را در تولید این محصولات خودکفا کند.

بازار هدف این شرکت تمام جوراب بافان، کش باف ها، تریکو باف ها، تخت باف ها و گرد باف ها هستند. نخ کش حریر مشهد سعی دارد با راه اندازی نمایندگی های متعدد در استانهای مختلف همچون تهران، همدان، یزد، تبریز و اصفهان، ارتباطی بی واسطه با کارآفرینان برقرار کند و با حذف واسطه ها توانسته اجناس را با قیمتی بسیار کمتراز مشابه خارجی به دست آنان برساند.

سرکار خانم جلیلی با این کسب و کار نسبتا بی عیب و نقص تولید انواع نخ، خود را از مشهد به پنجاه و سومین قسمت از برنامه میدون در تهران رسانده است. او میدون آمده تا با کمک آن، راه خود را برای هدف جدید مجموعه اش یعنی صادرات هموارتر کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت سرکارخانم فاطمه جلیلی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi