آموزش و پرورش با اسباب بازی

 


کارآفرینی که به این قسمت از برنامه میدون آمده، مهندسی است که با راه اندازی کسب و کار ساخت اسباب بازی، توانسته ذهن و استعداد کودکان ایرانی و خارجی را به خوبی پرورش دهد.

برنامه میدون در پنجاه و سومین قسمت میزبان مهندسی است که کارآفرینی را بعنوان راه زندگی خود انتخاب کرده. او امروز با راه اندازی کسب و کار تولید اسباب بازی آموزشی و پرورشی، با برند آی توی، یکی از باکیفیت ترین ها و بهترین برندهای بازار ایران و جهان است.

سال 1396 بود که شرکت تولید اسباب بازی آی توی کار خود را بطور رسمی آغاز کرد. شرکتی تحت مدیریت جناب آقای حامد پیشوایی که تلاش دارد بااستفاده از بهترین و مرغوب ترین مواداولیه، برای کودکان 3 تا 10 سال، نوجوانان 8 تا 15 سال، جوانان و حتی کهنسالان اسباب بازی تولید کند.

حتما بخوانید: تولید اسباب بازی با سرمایه کم

آی توی تنها یک اسباب بازی نیست و صرفا برای سرگرم کردن مخاطب ساخته نشده؛ آموزش و پرورش فکر و ذهن اتفاقاتی است که با استفاده از آنها برای مخاطب می افتد. شاید به همین دلیل باشد که بازار کشورهای خاورمیانه و روسیه به خوبی از این برند استقبال کردند و هرساله حجم قابل توجهی از آنرا خریداری می کنند. ازجمله محصولات این شرکت اسباب‌بازی‌های دوبی است که بر پایه شناخت قطعات انواع وسایل نقلیه سنگین طراحی شده و با سرهم کردن و جدا کردن قطعات آن‌ها بر مهارت‌های ذهنی و خلاقیت کودک می افزاید.

آقای پیشوایی مهندسی فارغ التحصیل شده از دانشگاه شریف است که به خوبی اهمیت ورزش و پرورش ذهن خصوصا در سنین کودکی را می داند بنابراین سعی می کند با تولید و فروش محصولات خود، استعداد کودکان را بیدار و به نحواحسن رشد دهد. او موفق به اخذ گواهینامه شورای نظارت بر اسباب بازی نیز شده است.

او یکی از سه مهمان قسمت پنجاه و سوم برنامه میدون است. او به میدون آمده تا کسب و کار تولید اسباب بازی های فکری آموزشی خود را با اخذ جایزه یک میلیاردی آن توسعه دهد تا نه تنها درآمد بیشتری کسب کند، بلکه محصولات رشد و پرورش دهنده بیشتر و متنوع تری برای کودکان ایرانی و خارجی بسازد.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت  آقای حامد پیشوایی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi