پروشا؛ شاهرگ فروش مویرگی!

 


توزیع درست و مویرگی یکی از عوامل پیشرفت کسب و کارها در فروش است که یکی از سه کسب و کار این قسمت از برنامه میدون، شاهرگی است برای موفقیت در آن است...

قسمت پنجاه و دوم برنامه میدون میزبان جوانی خلاق است که حدود هشت سال است مسیر زندگی خود را در پیچ کارآفرینی انداخته؛ ایمان نیک نژاد مدیرعامل گروه نرم افزاری پروشا

کسب و کارهای زیادی در کشور با مشکلاتی همچون تشکیل تیم فروش حضوری و جذب نیروی ویزیتوری و کنترل و پایش مداوم عملکرد آنها، کرونا و مشکلاتی و چالش های فروش و توزیع به کارخانه ها و فروشگاه ه و نبودن بستر ارتباطی جایگزین که در مواقعی که به دلایل متعدد مسیر های ویزیت حضوری، دست و پنجه نرم می کنند. پروشا، گروهی دانش بنیان و متشکل از جوانانی متخصص و تحصیلکرده است که با بررسی این خلا ها، شبکه ای آنلاین راه اندازی کردند که ارتباط بی واسطه فروشگاه ها با کارخانه ها و شرکت های توزیعی را حل کرده و توانسته راهی برای فروش بهتر و موفق تر آنها پیدا کند.

حتما بخوانید: شیوع ویروس کرونا و اثرات آن بر فروش کسب و کار

گروه تحت مدیریت آقای نیک نژاد با طراحی و تولید نرم افزارهای تخصصی در حوزه های مدیریت، مالی، صنعتی، فروش و توزیع، سفارش گیری و فروش آنلاین محصولات فعالیت می کند. مشاوره، پشتیبانی آنلاین، انتقال داده و نصب و راه اندازی سیستم ها نیز ازجمله خدماتی است که به مشتریان خود ارائه می دهد. این مجموعه تاکنون توانسته 12300 مشتری فعال را جذب و برای 19 کارشناس نرم افزار به طور مستقیم اشتغال ایجاد کند.

  • کاهش هزینه فروش
  • افزایش سرعت تامین نیاز مشتریان
  • شناسایی و ایجاد پتانسیل های مشتریان بالقوه
  • ارائه بستر تبلیغات برای محصولات و برندهای جدید
  • بازخوردگیری مستمر
  • نفوذ بیشتر در بازار
  • هوشمندسازی ارتباط با مشتری

موارد بالا اتفاقات و اهداف خوشایندی برای هر نوع کسب و کار خانگی، صنعتی، کشاورزی و... است که پروشا، میانبری برای رسیدن به آنهاست؛ میانبری برای فروش بهتر و مویرگی خصوصا در مواقعی همچون فراگیری کرونا. مدیران این گروه به پنجاه و دومین قسمت از برنامه میدون آمدند تا سازوکار پلتفرمشان را توضیح و درمعرض قضاوت داوران این برنامه خصوصا آقای مصطفی زاده قرار دهند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت آقای ایمان نیک نژاد، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi