دیگر نگران آبیاری گل هایتان در زمان سفر نباشید.

 


با آبخوان های سرامیکی که در این قسمت از برنامه میدون معرفی می شود، دیگر نه نگران آبیاری گل و گیاهان آپارتمانی خود در زمان مسافرت باشید و نه نگران هدر رفتن آب!

تاکنون مخترعین زیادی به برنامه میدون آمدند و رفتند. این مسابقه کارآفرینی در پنجاه و دومین قسمت خود نیز میزبان دو نفر دیگر از این جامعه نخبگانی است؛ کسانی که با استفاده از علم خود در زمینه کشاورزی، یکی از اصلی ترین دغدغه ها در زمان سفر یعنی آبیاری گل و گیاهان را به بهترین شکل ممکن حل کردند؛ علی رضایی و جهانبخش محمدی

آقایان رضایی و محمدی، هردو فارغ التحصیل رشته مهندسی آب هستند و در زمینه کشاورزی و تولید گل و گیاه سابقه خوبی دارند. آنها با بررسی معضلاتی در زمینه کشاورزی همچون عدم بهینه و کارایی سیستم آبیاری و فراموش کردن بیاری گل و گیاهان در خانه، محل کار و... تصمیم گرفتند در شرکت خود با نام صیانت کشاورزی و منابع آب، با اختراع و ساخت آبخوان های سرامیکی باغی و گلدانی، این دو مشکل را حل کنند.

حتما بخوانید: اختراعی برای آب

آبخوان های سرامیکی باغی با استفاده از سیستم آبیاری زیرسطحی، باغات، زمین های زراعی، فضاهای سبز و.. آبیاری می کند. آبخوان های گلدانی نیز بصورت هوشمند و بدون وجود هیچگونه باتری و سنسور و براساس رطوبت خاک و مکش، گیاهان آپارتمانی و گلدانی را بطور دائم آبیاری می کنند و از پژمرده شدن آنها خصوصا در زمان مسافرت جلوگیری می کنند.

کسب و کار آقایان محمد و رضایی، از سال 1396 و با تحقیق و توسعه در زمینه آبیاری شروع شد. آنها همواره سعی کردند رعایت قوانین و مقررات و اصول اخلاقی را سرلوحه کار خود قرار دهند و اصطلاحا کسب و کاری تمیز را پیش برند. این دو کارآفرین خود را به پنجاه و دومین قسمت از برنامه میدون رساندند و امیدوارند بتوانند با بنده شدن در این مسابقه و دریافت جایزه آن، نه تنها به آخرین هدف خود یعنی پایین آوردن هزینه تولید این آبخوان ها جامه عمل بپوشانند بلکه برای بهبودهای دیگری برنامه ریزی کنند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت آقایان علی رضایی و جهانبخش محمدی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

حاجی تقی

پنجشنبه 5 فروردین 1400

لطفا با من تمس بگیرید تشکر

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi