خانه ای که همیشه و همه جا همراهتان خواهد بود؟!

 


داشتن خانه ای کامل که هر زمان و مکان همراه انسان باشد، رویایی دیرینه است که یکی از کارآفرینان برنامه میدون آنرا با کسب و کار خود به واقعیت تبدیل کرده.

سوئیت سیار و سازه کسب و کار متحرک، وسیه ای است که جناب آقای بهروز پورنامداریان، یکی از سه شرکت کننده این قسمت از برنامه میدون (قسمت پنجاه و یکم) با خود به استودیو این مسابقه آورده است.

این سازه می تواند خلا نبود زیرساخت اقامتی در مناطق بکر توریستی را حل کند، احتمال آسیب دیدگی افراد در مناطق حادثه خیز کشور را به حداقل برساند، فضایی باشد برای زندگی و کار افرادی که برای تامین محل زندگی با محل کار در مضیقه هستند، روند امدادرسانی پلیس و جمعیت هلال احمر در زمانهای ایجاد تصادف جاده ای را سریعتر و باکیفیت تر می کند و نهایتا سرپناهی امن باشد برای بی خانمان ها. درحقیقت گردشگران و آژانس های توریستی، ستاد بحران و حوادث غیرمترقبه، پلیس و هلال احمر، متقاضیان مسکن و کسانی که به دنبال کار می گردند؛ بیشترین مشتریان این خانه هستند.

حتما بخوانید: خودتان را برای زندگی در خانه های گنبدی آماده کنید...

برای استفاده از این سازه متحرک، هیچ محدودیت جغرافیایی، اقلیمی یا آب و هوایی وجود ندارد تنها لازم است وضعیت منطقه تردد مناسب باشد. فضای داخلی آن نیز با میزان جمعیت های متفاوت و سلایق گوناگون قابل تغییر است و این یعنی احترام به حقوق مشتری اصلی ترین هدف آقای پورنامداریان و کسب و کار اوست.

ساخت نمای کلی، عایق سازی، تامین تاسیسات آب رسانی، تامین برق، تامین مبل و پرده، درب و پنجره سازی، ساخت کمد، کابینت و دکوراسیون، زیباسازی و تعبیه مخازن آب و فاصلاب روندی است که برای ساخت این سوئیت سیار بعنوان یک خانه کامل و همیشه همراه، انجام می شود.

آقای بهروز پورنامداریان، کارآفرینی است که با کسب و کار تولید و طراحی و تولید سوئیت سیار، موفق شده به پنجاه و یکمین قسمت از برنامه میدون راه یابد و طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران آن قرار دهد. او به میدون آمده تا هم دیده شود و هم شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی آن امتحان کند.

"برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت آقای بهروز پورنامداریان، اینجا کلیک کنید..."

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi