لباس صادرات بر تن پوشاک آرتا!

 


برنامه میدون در این قسمت میزبان یک بانوی کارآفرین با کسب و کار تولید پوشاک است؛ پوشاکی که قرار است در عرصه صادرات، معرف هنر و ذوق بانوان خیاط کشورمان باشد.

برنامه میدون در این قسمت میزبان شیرزنی کارآفرین است؛ بانویی کردستانی که پوشاک تولیدی کارگاه خود را به پنجاه و یکمین قسمت از این مسابقه آورده است؛ نگارحاجی حسین زاده.

تولیدی پوشاک در سراسر ایران بسیار است؛ تولیدی هایی که هرکدام در رشته های متفاوتی همچون پوشاک سنتی، پوشاک حجاب، پوشاک خانواده، لباس عروس و... فعالیت می کنند؛ اما خانم حسین زاده، کارآفرینی است وجه تمایز مهمی با تمام این تولیدی ها دارد؛ آن هم چیزی نیست جز نیروی کارش. او صاحب کارگاهی است که تار و پود لباس ها در آن، با عشق و مهارت بانوان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، در هم تنیده می شود و محصولاتی را به بازار عرضه می کند که با بیشترین کیفیت و زیبایی هستند.

حتما بخوانید: رویای مد کردن پوشاک حجاب

پوشاک تولیدی در این کارگاه با نام تجاری آرتا شناخته می شود. این بانوی جوان قصد دارد پا را از بازار داخلی فراتر بگذارد و در آینده ای نچندان دور، برای ورود به بازارهای صادراتی کشورهایی همچون عراق اقدام کند تا هم هنر خیاطی و صنعت نساجی ایران را معرفی کند و هم سود و درآمد خود را افزایش دهد.

نکته جالب توجه دیگر درمورد این کسب و کار، ارتباط با مشتریان است. خانم حسین زاده با اشراف بر اهمیت مقوله ارتباط با مشتری و استفاده از امکاناتی همچون فضای مجازی، همواره می کوشد علاوه بر حفظ ارتباط، پوشاک آرتا را طبق آخرین سلیقه آنها تولید کند.

مانتو، شلوار و روسری بافت، کلاه و شالگردن، جوراب و خلاصه وسیله ای که یک انسان در زمینه پوشاک به آن نیاز دارد، توسط آرتا تولید می شود؛ پوشاکی مناسب هر چهار فصل. باید اشاره کرد که علاوه بر تولید و فروش این موارد، آموزش و مهارت آموزی نیز، به منظور توانمندسازی این قشر از بانوان، در این کارگاه دنبال می شود.

سرکار خانم نگار حاجی حسین زاده با کسب و کار تولید پوشاک (زمستانه)، خود را از مریوان کردستان به قسمت پنجاه و یکمین قسمت برنامه میدون رسانده تا شانسش را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی آن و پیشرفت کارش امتحان کند.

"برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت خانم نگارحاجی حسین زاده، اینجا کلیک کنید."

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi