پایان حیات دزدها!

 


در این قسمت از میدون کسب و کاری معرفی خواهد شد که می تواند با توسعه بیشتر، آغازی باشد برای پایان حیات دزدها و سارقین...

علیرغم پیشرفت های زیادی که در زمینه ایمن سازی و ضدسرقت سازی درب ها صورت گرفته؛ اما همچنان میزان سرقت گسترده ای را شاهد هستیم. شاید یکی از دلایل این موضوع عدم توجه به یراق آلات درب هاست. یکی از سه شرکت کننده در پنجاهمین قسمت برنامه میدون، کارآفرینی است که در همین زمینه فعالیت می کند و امیدوار است روزی شاهد پایان حیات دزدها و دزدی از اماکن مختلف باشد؛ فرشاد رمضانی

با پیشرفت روزانه ترفندهای سرقت، باید تکنولوژی ساخت درب ها و یراق آلات آنها نیز تعییر کند تا بتوان بخش اعظمی را از دسترس سارقین دور نگه داشت. مجموعه آقای رمضانی با نام تجاری (برند) شرکت کیان امنیت سالی، با تولید یراق آلات بسیار متنوع با پیشرفته ترین تکنولوژی موجود در دنیا، درتلاش است تا این تغییر را در کشور ایجاد کند.

حتما بخوانید: آرامش و امنیت را با سیستم های هوشمند تجربه کنید...

محصولاتی که در کیان امنیت سالی تولید می شوند را می توان به سه بخش اصلی تقسیم کرد:

  1. محصولاتی که مشابه خارجی ندارند و تعریف جدیدی از امنیت را ایجاد کردند مانند قفل های الکترومغناطیسی، الکترومکانیکی و ترکیب آنها
  2. محصولاتی که دارای مشابه خارجی هستند اما به دلیل تکنولوژی بالا، تاکنون در داخل کشور تولید نمی شدند مانند گاوصندوق های مختلف
  3. محصولاتی که مشابه خارجی آنها دارای نواقص بسیاری هستند مانند قفل های مولتی و نیم مولتی و سیلندرهای هوشمند

تیم متخصصی که در شرکت آقای رمضانی مشغول به فعالیت هستند همواره سعی دارند علاوه بر نگه داشتن کیفیت محصولاتشان با تهیه مواداولیه مرغوب و خدمات پس از فروش، اختلاف قیمت خود با اجناس وارداتی را نیز حفظ کنند.

این کارآفرین به پنجاهمین قسمت از برنامه میدون آمده تا کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران این برنامه قرار دهد؛ کسب و کاری که با توسعه بیشتر می تواند آغازی باشد برای پایان حیات سارقین و دزدها...

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای فرشاد رمضانی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi