گنج پنهان هنر در دل کنگان

 


خانم صفری، مدیر مشتاقات هنر، خود را از کنگان بوشهر به استودیو برنامه میدون رسانده تا هنر نهفته در این خطه را به تمام ایرانیان نمایش دهد.

تعاونی مشتاقان هنر، مجوعه ای تحت مدیریت نصرت صفری است؛ مجموعه ای که نه تنها متعلق به خانم صفری بلکه متعلق به تمام زنان هنرمند و افراد هنرمند کنگانی است و میدون نیز در پنجاهمین قسمت از برنامه خود میزبان آنهاست.

نصرت صفری بانویی 39 ساله است که در دوحه قطر متولد شده است؛ اما حدود 19 سال پیش به کنگان بوشهر آمد و با همراهی خانواده اش تعاونی مشتاقان هنر را راه اندازی کرد. توانمندسازی زنان هنرمند سرپرست خانوار، اشتغالزایی، افزایش اعتماد به نفس و احیا و رونق هنرهای فراموش شده اصلی ترین انگیزه هایی است که این مجموعه را سرپا نگه داشته است.

خانم صفری در این مجموعه سعی دارد با خدماتی که ارئه می دهد، صفر تا صد نیازهای یک هنرمند کنگانی را فراهم کند؛ آموزش و فروش. او معنقد است هرخانه باید یک کارخانه باشد درنتیجه درب ورود به مجموعه اش به روی هر عاشق هنر و هنرمندی باز است.

نکته جالب توجه دررابطه با محصولان این شرکت شناسنامه دار بودن آنهاست؛ محصولات از بسته بندی شکیل همراه با شناسنامه به سه زبان ایرانی، انگلیسی و عربی برخوردار هستند که هم به معنی احترام به مشتریان ایرانی است و هم مشتریان در کشورهای صادراتی خصوصا سوریه که برای این موارد اهمیت زیادی قائل اند.

حتما بخوانید: راز وفاداری مشتریان به کسب و کارهای کوچک

گلیم، صنایع دریایی، مشبک تخم مرغ، معرق کاری، محصولات چرمی، خرس دوزی و نمدبافی ازجمله هنرهایی است که در مشتاقان هنر همچون نگینی می درخشد. کیفیت بالا و زیبایی ویژگی هایی است که در تمام این دست بافته ها وجود دارد و توانسته با زبان بی زبانی تبلیغی باشد برای بازارهای داخلی و صادراتی.

خانم صفری، کارآفرینی که با عقبه ای بیست و یکساله در هنر این مجموعه هنری را اراه اندازی کرده، خود را از کنگان بوشهر به استودیو برنامه میدون در تهران رسانده تا صنایع دستی زنان هنرمند آن خطه را در معرض نمایش به تمام ایرانیان قرار دهد و درضمن طرح کسب و کار رو برای چکش کاری بیشتر، دراختیار 4 کارآفرین کارکشته این برنامه قرار دهد.

برای حمایت از کسب و کار سرکار خانم نصرت صفری با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi