باز شدن چتر اینترنت بر سر مسائل حقوقی

 


برنامه میدون امشب میزبان کارآفرینی است که موفق شده با راه اندازی استارت آپش، حلقه اتصالی باشد بین اینترنت و فضای مجازی و مقوله وکالت.

پیدا کردن یک وکیل خوب و کاردرست کار نسبتا زمانبری است و به تحقیق بسیاری نیاز دارد اما در پنجاهمین قسمت از برنامه میدون کسب و کاری معرفی می شود که نه تنها قادر است این پروسه را کوتاه کند بلکه کیفیت آنرا به میزان قابل ملاحظه ای فزایش می دهد؛ آینده سازان هوشمند دادسان

"در ایران هیچ مرجع رسمی برای جست و جوی یک وکیل خوب و بررسی عملکرد سوابق آنها وجود ندارد. از سوی دیگر وکلا نیز اجازه تبلیغات ندارند و نمی توانند آنطور که باید توانایی ها و ظرفیت های خود را به گوش مردم برسانند."

مطلب بالا اصلی ترین انگیزه و دلیل آقای رضا تقی زاده دولت آبادی برای راه اندازی دادسان بود؛ پلتفرم معرفی وکیل و ارجاع تخصصی به وکلا. دادسان مطالبات موکلان از وکلا را پیگیری می کند، اختلافات احتمالی بین آنها را برطرف می کند، اقدامات تسویه را انجام می دهد، از موکلین نطرسنجی می کند و خلاصه هر موضوعی که مربوط به وکیل و کالت و کارهای حقوقی باشد، پشتیبانی می کند.

این پلتفرم تاکنون توانسته بیش از 899 وکیل پایه یک دادگستری را جذب کند و به بیش از 3200 نفر خدمات ارائه دهد. استارت آپ آقای تقی زاده درحال حاضر برای بیست و چهار نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی کرده و با توسعه کارش می تواند این عدد را به ارقام بالاتری نیز ارتقاء دهد.

راه اندازی استارت آپ را ا میدون تجربه کنید...

توجه به دیجیتال مارکتینگ و اعتمادسازی دو مولفه اصلی این کسب و کار است. تیم دادسان می کوشد با ارائه خدمات حضوری و غیرحضوری خصوصا در دوران شیوع کرونا، بر دایره مشتریان خود بیفزاید و از این تهدید جهانی بعنوان یک فرصت طلایی استفاده کند. راه اندازی مشاوره ویدئویی نیز برنامه آنها برای آینده است.

حتما بخوانید: نجات کسب و کار در دوران رکود با شناخت مشتری

کارآفرین خالق دادسان در پنجاهمین قسمت، پا به عرصه برنامه کارآفرینی میدون گذاشته تا طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران کهنه کار این مسابقه قرار دهد؛ کسب و کاری که می تواند کمک بزرگی به دو قشر وکیل و موکلان باشد. به نظر می رسد به دلیل اینترنتی بودن این پلتفرم، دکتر اسدی دررابطه با این استارت آپ حرف زیادی برای زدن باشد؛ باید منتظر بود و دید...

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای رضا تقی زاده دولت آبادی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi