سودهای طلایی با چوب های قهوه ای

 


برنامه میدون در این قسمت میزبان کارآفرینی است که در عرصه یکی از سودآورترین کسب و کارهای ایران یعنی تولید بسته بندی های صادراتی لوکس فعالیت می کند؛ بسته هایی سودآور از جنس چوب...

بسته بندی های لوکس را شاید بتوان ضروری ترین سلاح یک کارآفرین برای موفقیت در نبرد صادرات دانست. یکی از زیباترین و پرطرفدارترین این بسته بندی ها، جعبه های چوبی است؛ جعبه هایی که به دلیل سودآوری بالا، کارآفرینان زیادی را به خود جذب کرده. برنامه میدون در این قسمت یعنی قسمت چهل و نهم، میزبان یکی از حرفه ای ترین و خوش سلیقه ترین این افراد در ایران است؛ ناصر احمدیان

حتما بخوانید: 100درصد سود از ضایعات چوب

گروه تحت مدیریت آقای احمدیان، از خیلی وقت پیش در حوزه صنایع چوب فعالیت می کردند اما زمانیکه اهمیت وجود بسته بندی های چوبی برای محصولات صادراتی را درک کردند و از فروش بهتر آنها مطلع شدند، تصمیم گرفتند تمرکز کامل خود را برروی تولید و ساخت این بسته بندی هایی لوکس بگذارند. امروز آنها با برند خود یعنی آرچه، یکی از بهترین و زیباترین جعبه های چوبی را به بازار عرضه می کنند.

زعفران، آجیل و خشکبار، زیورآلات، محولات چرمی، عسل، عطر و ادکلن و هر محصول دیگری که نیاز به یک بسته بندی لوکس و زیبا دارد را می توان در بسته بندی های لوکس آرچه جای داد. این گروه در تلاش است این جعبه های صادراتی را باتوجه به معیارهای مشتری، تجریه و تحلیل بازار و خلاقیت و نوآوری تولید کند و احتمالا به همین دلیل است که توانسته جایگاه خود را در بین رقیبان تثبیت کند.

حتما بخوانید: نفتکش صادرات نفتی ایران به گل نشسته؟

تلاش برای ارتقاء کیفیت، خلاقیت و استفاده از به روزترین تکنولوژی ها و روش ها، ویژگی بارز گروه آقای احمدیان است. آنها به دلیل حساس بودن چوب و سختی های کار با آن و همچنین نگه داشتن سطح کیفیت و زیبایی محصولاتشان، همواره تلاش دارند چهارچوب های چوبی شان را با استفاده از جدیدترین روش ها بسازند تا هم مشتریانشان راضی تر باشند و هم سود خودشان را حفظ کنند.

این گروه متخصص خود را از مشهد به استودیو برنامه میدون در تهران رساندند تا در قسمت چهل و هشتم آن، هم جعبه های لوکس و چوبی شان را به مردم خصوصا صادرکنندگان معرفی کنند و هم شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی مسابقه و پیشرفت کار امتحان کنند.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای ناصر احمدیان با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi