حل شدن پیچیده ترین مساله ریاضی در برنامه میدون!

 


برنامه میدون در این قسمت با میزبانی از یک بانوی کارآفرین و خلاق، پاسخ سخت ترین مساله ریاضی در دنیا را پیدا کرده است.

شاید عده زیادی گمان کنند معادلات دیفرانسی و انتگرال پیچیده ترین و سخت ترین مباحث ریاضی هستند اما مساله ای که از این دو مورد سخت تر است، چگونگی آموزش دادن ریاضی است. برنامه میدون در قسمت چهل و هشتم میزبان کسب و کاری است که توانسته این مساله را با خلاقانه ترین روش ممکن حل کند؛ ریاضی بازی آریو

ریاضی بازی آریو، مجموعه ای آموزشی زیرنظر سرکار خانم الهام صادقی است. این بانوی خوش فکر با شناسایی چالش های موجود در روند آموزش ریاضی به کودکان و تاثیر آن در آینده، کسب و کاری راه اندازی کرده تا با تولید اجناسی همچون ساعت، جدول، جورچین و... گامی بلند در بهبود کیفیت و جذابیت ریاضی بردارد بعبارت دیگر اسباب بازی های آموزشی، تولیدات این مجموعه خلاق را تشکیل می دهند؛ اسباب بازی هایی که در شورای نظارت بر اسباب بازی به ثبت رسیده و دارای اعتبارنامه از دفتر تکنولوژی آموزشی و کمک آموزشی وزارت آموزش و پرورش است.

حتما بخوانید: 12 گام تا یک استارت آپ موفق در حوزه آموزش مجازی (بخش دوم)

تمام اولیا، مدارس، معلمان مشغول در مقطع متوسطه اول (پیش دبستانی، اول، دوم، سوم، چهارم و پنجم ابتدایی) علاوه بر فروشگاهی های لوازم و تحریر که در هر کجای ایران زمین واقع هستند، می توانند از اسباب بازی های آموزشی ریاضی بازی آریو استفاده کنند. تحویل فوری، پرداخت مطمئن، ضمانت کیفیت و 7 روز ضمانت بازگشت محصول ازجمله خدماتی است که این شرکت برای احترام به مشتریان خود درنظر گرفته. تنوع رنگ و جنس، مقاومت بالا و استفاده از مواداولیه مرغوب و طراحی شاد و کودک پسند هم از ویژگی محصولات تولیدی است.  

برنامه میدون در قسمت چهل و هشتم خود میزبان این کسب و کار آموزشی و اسباب بازی های ریاضی بازی آن است؛ اسباب بازی هایی که هم در دوران قرنطینگی کرونایی، سر کودکان را گرم می کند و هم تحول بزرگی در آموزش ریاضی و جذابیت آن خواهد بود.

برای حمایت از کسب و کار سرکار خانم الهام صادقی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi