اختراعی برای آب

 


شیرین کردن آب با استفاده از موادشیمیایی راهی معمول برای تصفیه آب است؛ اما برنامه میدون در این قسمت میزبان کارآفرینی است که موفق شده روش تصفیه ای ابداع کند، بدون نیاز به اینگونه مواد...

برنامه میدون در حدود 120 قسمتی که تاکنون ساخته شده، همواره برای حمایت از کسب و کارهای خارق العاده و مفید و کارآفرینان خوش فکر آنها تلاش کرده. این مسابقه در قسمت چهل و هفتم فصل دوم خود میزبان کارآفرین دیگری از همین گروه است. کارآفرینی که می تواند با یک روش ساده اما خارق العاده؛ آب ها را شیرین کند!

آقای کیانوش شهریاری شیرمردی از خنج فارس است که با همت و تلاشی بیست ساله، امروز به فناوری و تکنولوژی دست یافته که بااستفاده از آن می تواند بدون استفاده از موادشیمیایی، آب را شیرین و قابل شرب کند. بعبارت دیگر کسب و کار وی، کسب و کار ساخت دستگاه های تصفیه ای است که می تواند با یک روش ساده اما بسیار مهم، آبی شیرین تراز عسل را تحویل مشتریان دهد.

حتما بخوانید: تولید آب معدنی را با میدون بیاموزید...

کشاورزان، مرغداران، صنایع غذایی و دارویی، پتروشیمی و نیروگاه های صنعتی ازجمله افرادی هستند که آقای شهریاری پیش بینی می کند در بازار هدف محصولات ساخته شده در شرکت خود با نام فن آوران هفت دریا، جای گیرند.

دستگاه های تصفیه آب ساخته شده در این شرکت، علاوه بر عدم استفاده از موادشیمیایی، از جهات دیگری هم قابل ملاحظه اند:

  1. قیمت پایین نسبت به محصولات بازار
  2. ایران ساخت بودن؛ درحال حاضر هیچ شکتی در داخل کشور به تولید صفر تا صد دستگاه های آب شیرین کن مشغول نیست و تمام اجناس موجود وارداتی هستند.
  3. هزینه نگهداری بسیار پایین نسبت به محصولات وارداتی
  4. مصرف برق بهینه
  5. دوستدار محیط زیست

این دستگاه های تصفیه دارای 15 سال خدمات پس از فروشو گارانتی 18 ماهه هستند. کیفیت، احترام به تامین نیاز مشتری و تلاش روزانه برای افزایش بهره وری ازجمله مواردی است که تیم شرکت فن آوران هفت دریا همواره بر آنها پایبند اند.

حتما بخوانید: نجات قطره های آب با نانو

برنامه کارآفرینی میدون در قسمت چهل و هفتم میزبان این محصول نوآور و طرح توجیهی آن است؛ کسب و کاری ابداعی که خود را از استان فارس به استودیو میدون رسانده تا شنوای نظرات و پیشنهادات 4 کارآفرین کاربلد باشد و شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی برنامه و توسعه خودش امتحان کند.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای کیانوش شهریاری با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (2)

avatar

خدمتی

ﺳﻪشنبه 30 دی 1399

سلام و خدا قوت بر اساس مکانیسم اسمز معکوس کار می کند یا خیر؟ توضیحات بیشتری لطف کنید در واتساپ ممنون

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
چهارشنبه 1 بهمن 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/24807

avatar

ادیبی

یکشنبه 21 دی 1399

اگر طرح آب شیرین کن قابل رقابت باشد بسیار عالیست لطفا تلفن این کار آفرین را به من بدهید ادیبی شیراز

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
یکشنبه 21 دی 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/24807

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi