یک کسب و کار تمیز با غول های مَکَنده!

 


نظافت کسب و کار یعنی چه؟ اهمیت تمیز بودن یک کسب و کار چیست؟ با چه تجهیزات و وسایلی می توان یک کسب و کار تمیز داشت؟ مکنده های صنعتی به تمیزی چه کسب و کارهایی کمک می کنند؟ برنامه میدون امشب را از دست ندهید...

صنعت و افزایش بهره وری محصولاتی که در حوزه های مختلف آن مورداستفاده قرار می گیرد، یکی از اصلی ترین ارکان پیشرفت و رونق تولید در کشورهاست. یکی از سه کسب و کار شرکت کننده در قسمت چهل و هفتم برنامه کارآفرینی میدون، کسب و کاری است که با تجربه و سبقه ای پانزده ساله در همین حوزه، نقش اساسی را در ارتقاء صنعت ایران ایفا می کند؛ شرکت زاگرس صنعت آرکا

شرکت زاگرس صنعت آرکا توسط آقایان رسول نباتی آریان، احسان دستپاک، محمود بختیاری مجاز و داوود دادخواست پایه گذاری شده؛ شرکتی است فعال در حوزه صنعت و تجهیزات صنایع پتروشیمی و پالایشگاهی با ارائه خدماتی همچون تخلیه و شارژ انواع کاتالیست، نظافت صنعتی کارخانه جات و تامین و تعمیر انواع ماشین ابزار که برای تعداد زیادی جوان ایرانی شغال پایدار ایجاد کرده است.

حتما بخوانید: صنعتی شدن به کمک فراسردکاران

آلودگی جزء لاینفک تمام کارگاه ها و بنگاه های صنعتی، اداری، تجاری و... است. موضوعی که باید از سمت کارآفرینان با تهیه وسایلی همچون مکنده های صنعتی (جاروبرقی صنعتی) موردتوجه و رسیدگی قرار گیرد. تولید مکنده های صنعتی غول پیکر یکی از حوزه های فعالیت شرکت تحت مدیریت آقای رسول نباتی است؛ مکنده هایی که در دو نوع ثابت و متحرک، علاوه بر ویژگی های فنی بی شمار، قابلیت جمع آوری انواع جامدات و مواد قابل اشتعال و انفجار را دارند. این غول ها با ورق های ضدخش، ضدسایش و ضد زنگ خوردگی ساخته می شوند و با کمترین صدا و آلودگی صوتی به کار خود یعنی نظافت صنعتی می پزدارند.  

زاگرس صنعت آرکا به دلیل داشتن کادری مجرب، تبحر و متخصص، تاکنون علاوه بر ارتقاء بهره وری صنایع گوناگون کشور، موفق به کسب افتخارات بین المللی و داخلی زیادی نیز شده است. تولید محصولات باکیفیت، رعایت اصول احترام به محیط زیست و تلاش برای جلب رضایت مشتریان ازجمله نکات موثر در کسب این گواهینامه ها و تشویق نامه هاست.

حتما بخوانید: چگونه با مشتری در شرایط کرونایی همراه شویم؟

آقای نباتی آریان به همراه یکی از محصولات تولیدی در شرکت دانش بنیانش یعنی مکنده های صنعتی غول پیکر، به قسمت چهل و هفتم برنامه میدون آمده است. کسب و کار صنعتی او کسب و کاری هوشمند است که علاوه بر ارتقاء بهره وری صنایع متنوع، می تواند در افزایش ایمنی آنها نیز موثر باشد. او به مسابقه میدون آمده تا هم طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران این مسابقه قرار دهد و هم شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی آن امتحان کند.

برای حمایت از این کسب و کار با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi