رد شدن از دست انداز تحریم با برق

 


میدون در این قسمت میزبان کارآفرینی تحریم شکن است، تحریم شکنی با سلاح برق...

برنامه کارآفرینی میدون در چهل و پنجمین قسمت از فصل دوم خود میزبان شرکتی دانش بنیان و بین المللی است که توانسته با تولید محصولات و تجهیزات صنعتی اش، دست انداز تجریم را با موفقیت و به بهترین شکل رد کند؛ شرکت صافات انرژی یزد

این شرکت که درحال حاضر تحت مدیریت جناب آقای رضا جوادپور است، فعالیت خود را از حدود 13 سال پیش با گردهم آوری تعداد زیادی جوان نخبه تحصیل کرده در رشته برق آغاز کرد. صنعت برق، نفت و گاز اصلی ترین حوزه تلاش این شرکت و تیم آن محسوب می شود که با بهره وری بالا و پویایی واحد تحقیق و توسعه، روز به روز درحال پیشرفت بیشتر درآنهاست. بهبود مستمر سیستم های موجود، فرآیندها و خدمات نیز ازجمله اهدافی است که در این مجموعه دنبال می شود.

این روزها به دلیل وضع تحریم های ظالمانه آمریکا بر کشورمان، بسیاری از کارآفرینان به دلیل عدم وجود تجهیزات صنعت و قطعات، به مشکلات جدی برخورد کردند و بعضا مجبور به ورشکستگی و اخراج تعداد زیادی از نبروهای کارشان شدند. در این شرایط وجود شرکت هایی همچون شرکت صافات انرژی یزد که با تلاش شبانه روزی سعی می کنند صنعت ایران را سرپا نگاه دارند، بسیار ضروری است.

حتما بخوانید: تکشو؛ مناسب ترین گزینه برای تامین قطعات الکترونیکی

یاتاقان‌های ژورنال، یاتاقان‌های تراست، یاتاقان‌های سنگین، یاتاقان‌های تری متال، چک ولو و کنتور سوخت ازجمله محصولات مورد مصرف در تجهیزات صنعتی و توربین هاست که توسط تیم متخصص آقای جوادپور تولید می شود. بطور کلی در این مجموعه، سفارش تولید هر نوع قطعه صنعتی ابتدا به واحد تامین می رود تا براساس حجم کار و دقت موردنیاز مورد ارزیابی و بررسی قرار گیرد. سپس براساس پیشنهادهای فنی، مالی و زمانی، برای قبول پروژه تصمیم گیری می شود.

استاندارد ISO 9001:2008، مجوز شرکت توانیر، پروانه صلاحیت بهره بردای از نیروگاه، مجوز شرکت دانش بنیان، مجوز تعمیرات و اورهال، مجوز فناوری، گواهی سمتا، وندور لیست شرکت ملی گاز ایران و لوح اقتصاد مقاومتی ازجمله تاییدیه ها و گواهی نامه هایی است که آقای جوادپور در طی این سالهای برای افزایش اعتبار مجموعه تحریم شکن خود کسب کرده.

حتما بخوانید: معرفی مجوز کسب و کارهای مختلف در یک نگاه

برنامه میدون در قسمت چهل و پنجم خود میزبان این کارآفرین یزدی و کسب و کار برق آسای اوست؛ کسب و کاری که می تواند مرهمی باشد بر دردهای دیگر کارآفرینان زخم خورده از تحریم....

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای رضا جوادپور با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

محمد

جمعه 12 دی 1399

سلام خسته نباشید خواستم ببینم در شهر های کوچک هم میشه کارگاه زد

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
شنبه 13 دی 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/24703

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi