زیبا، جادار، تاشو!

 


به دلیل وجود محصولات خارجی، شاید کمتر کارآفرینی پیدا می شود که ریسک کند و وارد دنیای تولید محصولات تاشو شود اما برنامه میدون در این قسمت میزبان بانویی است که از پس این کار به خوبی برآمده، آن هم به سبک خاص خودش...

تا به امروز بانوان زیادی پا به عرصه برنامه میدون گذاشتند و طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت و نکات داوران قرار دادند؛ هرکدام از این کارآفرینان هم در عرصه ای وارد شدند و برای رونق تولید و اشتغالزایی تلاش می کنند مثلا خانم فرزان در زمینه تولید لباس، خانم باقری در زمینه تولید محصولات چوبی، خانم عبداللهی مقدم در زمینه توانمندسازی معلولان و... میدون در این قسمت یعنی قسمت چهل و پنجم نیز افتخار میزبانی از بانویی را دارد که به همراه همسرش در زمینه تولید محصولات تاشو فعالیت می کند؛ ندا عمی زاده

حتما بخوانید: جوانی که بسیاری از بانوان را کارآفرین کرد

  1. استفاده از اسکلت های فلزی به جای قطعات پلاستیکی
  2. باربر کردن سقف و کف کمدها و افزایش استحکام تا سقف 20 کیلوگرم
  3. استفاده از مواداولیه یو پی وی سی بجای پلاستیک بی کیفیت در کاورها و بنده ها
  4. رنگ آمیزی باکیفیت و مقاوم

موارد بالا تنها بخشی از تفاوت های عمده محصولات تاشوی تولیدی در شرکت خانم عمی زاده یعنی شرکت گنجه سازه تاشو گلستان است. او از سال 1396 که مجموعه خود را ثبت کرده و بصورت رسمی وارد این حوزه شده، همواره کوشیده با استفاده از بهترین مواداولیه و استفاده از با مهارت ترین نیروهای کار، محصولات قابل استفاده ای را برای خانواده های ایرانی در این روزها تولید کند. محصولاتی که باتوجه به ماشینی شدن زندگی امروز و همچنین کوچک شدن متراژ خانه ها، نه تنها نیاز تک تک اعضای خانواده را برطرف کند بلکه فضای بیشتری در اختیار آنها قرار می دهد. کمد تاشو، جا کفشی و جا رختخوابی اصلی ترین محصولات تولیدی در گنجه سازه تاشو گلستان است که در شهرستان گنبدطاووس این استان واقع شده.

خانم عمی زاده خود فارغ التحصیل رشته طراحی دکوراسیون داخلی و همسرش نیز در رشته معماری تحصیل کرده. این دو به دلیل تحصیل در رشته مرتبط با کسب و کارشان به خوبی چم و خم کار را می شناسند و توانستند تبدیل به دو تکمیل کننده حرفه ای برای یکدیگر شوند.

این زوج کارآفرین به همراه محصولات تاشوی خود مهمان چهل و پنجمین قسمت از برنامه میدون هستند. آنها به میدون آمدند تا شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی مسابقه و استفاده از آن برای افزایش تنوع محصولاتشان (درحال حاضر 10 نوع تنوع محصول وجود دارد) استفاده کنند. حال باید منتظر بود و دید آیا می توانند از سد چالش های تیم داوری برآیند و به این هدف خود برسند یا خیر.

برای حمایت از کسب و کار سرکار خانم ندا عمی زاده با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi