پستِکس؛ پلی میان خدمات آنلاین و صنعت پست

 


پستکس چیست؟ آیا تاکنون استارت آپی در کشور توانسته صنعت حمل و نقل و پست را دگرگون کند؟ برای فعالیت در این حوزه چگونه باید اعتماد مشتریان را جذب کرد؟ این قسمت از میدون را از دست ندهید...

برنامه میدون در چهل و چهارمین قسمت از فصل دوم میزبان یک استارت آپ خلاق در حوزه پست است؛ سامانه ای جامع در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل با نام پستکس که در این روزهای کرونایی، نجات بخش طیف گسترده ای از مردم بوده است.

حتما بخوانید: 12 میلیون شغلِ بیشتر، زیرسایه کرونا؟!

پستکس، با مدیریت دو برادر بهرنگ و بابک عقیلی نصب، پلتفرمی است که از سال 1396، در ایران و با هدف ارائه خدمات پستی و حمل و نقلی درب به درب، با قیمت مناسب و ضریب امنیت بالا طراحی و راه اندازی شده. سرویس های پستی درون شهری، بین شهری و حتی خارج از کشور (بیش از 180 کشور) باعث شده تا این کسب و کار موردتوجه کسب و کارهای اینترنتی، صاحبان مشاغل صادراتی و بزرگ صنعتی، فروشگاه های آنلاین و خانواده ها قرار گیرد.

حتما بخوانید: مجوز های لازم برای کسب و کار اینترنتی

با ورود کاربر به این سامانه، پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، فرد می تواند یکی از انواع متفاوت سرویس های پستی ازجمله: سنگین بار، پست بین المللی، پست داخلی و سفارش انبوه را انتخاب کند. حال پس از ثبت سفارش و تعیین نوع بیمه و بسته بندی کالا، از سمت سیستم بارکد و شماره سفارش صادر می شود؛ درواقع این سرعت عمل و ثبت سریع بارکد مرسوله پستی را می توان اصلی ترین مزیت رقابتی و یا تفاوت این استارت آپ با دیگران دانست.

شرکت پستکس اولین پلتفرم جامع آنلاین حمل و نقل در کشور است. آقایان عقیلی نصب با دقت به مقوله جذب اعتماد مشتری، در اولین قدم با اخذ مجوزهای قانونی ازجمله اینماد، جواز تاسیس و تاییدیه نظام صنفی رایانه ای و در قدم های بعد با ارائه خدماتی ازجمله امکان رهگیری لحظه به لحظه بسته پستی و ارائه تخفیف به مشتریان پر سفارش و یا جدید، همواره تلاش کردند رضایت مشتریان ایرانی و خارجی خود را در اولویت اول قرار دهند تا خود را بعنوان اولین استارت آپ در این حوزه جا بندازند.

برنامه کارآفرینی میدون در چهل و چهارمین قسمت از فصل دوم، معرف کسب و کار خلاق و نوآور این دو برادر است؛ کسب و کاری که هم در این روزهای کرونایی نجات بخش کسب های زیادی بوده و هم در روزهای پساکرونا می تواند اشتغال آفرینی خوبی داشته باشد.

برای حمایت از کسب و کار برادران عقیلی نصب با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi