سور خوردن بی امان آسانسورها با تابلو فرمان

 


تابلو فرمان، قلب تپنده یک آسانسور است. برنامه میدون در این قسمت میزبان کارآفرینی است که در این زمینه کار می کند، سالها تجربه دارد و با کسب و کار خود توانسته جوانان زیای را مشغول به کار کند.

برنامه میدون در  چهل و چهارمین قسمت میزبان کارآفرینی است که در زمینه تولید آسانسور و افزایش مقاومت و ایمنی آنها فعال است؛ نادر روشنی صاحب شرکت صعود پردازان سبز با برند گرین.

ساخت آسانسور فرآیند حساس و پیچیده ای است که متاسفانه آنطور که باید در ایران رونق ندارد؛ اما آقای روشنی ازجمله افرادی است که وارد این حوزه شده و سعی کرده با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، قطعات و تجهیزات این بالابر های غول پیکر را با بیشترین درصد ایمنی بسازد؛ مثلا تابلو فرمان.

تابلو فرمان یکی از اصلی ترین محصولات شرکت صعودپردازان است. تابلوهای فرمان یکی از اصلی ترین قسمت های الکتریکی آسانسور هستند که وظیفه کنترل جهت حرکت و سرعت موتور اصلی، پردازش درخواست های کابین، کنترل دیگر تجهیزات همچون ترمزها و سوئیچ ها، حفظ ایمنی های لازم و تشخیص وضعیت ها و موقعیت های کابین در هر لحظه را برعهده دارند. درحقیقت تابلو فرمان را می توان مغز متفکر یک آسانسور دانست که بدون آن، حرکت غیرممکن است.

کاهش هزینه، تامین ایمنی کامل، استفاده بهینه از فضا، حذف دلال و گارانتی ویژگی های محصولات ساخته شده در شرکت آقای روشنی است. او با استفاده از نیروی کاری با مهارت سعی کرده همواره محصولات باکیفیتی را به مشتری عرضه کند و رو به روز کارایی آنها را افزایش دهد.

حتما بخوانید: نجات کسب و کار در دوران رکود با شناخت مشتری

این کارآفرین موفق به چهل و چهارمین قسمت از برنامه میدون آمده تا هم کسب و کار خود را معرفی کند و طرح توجیهی آنرا در معرض قضاوت و نکات داوران قرار دهد و هم شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی برنامه و توسعه کارش امتحان کند.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای نادر روشنی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi