عشق چهار برادر به سماور، کسب و کار ساز شد!

 


برنامه میدون در چهل و چهارمین قسمت خود میزبان چهار برادری است که به دلیل علاقه شدیدی که به سماور داشتند، از حدود سی سال پیش کسب و کار تولید آنرا شروع کردند و امروز یکی از نامداران این حوزه هستند.

محسن، حسین، مهدی و امیر نوری چهار برادر آچار به دست اند که حدود سی سال است در زمینه تولید انواع فلاسک و سماور فعالیت می کنند. کسب و کاری که تنورش با تلاش این چهار برادر روز به روز درحال داغ تر شدن است، کسب و کاری است که نه تنها سالانه از خروج حجم بالایی ارز جلوگیری می کند بلکه می تواند با انجام صادرات، ارز بسیاری را وارد کشور کند؛ آنها به چهل و چهارمین قسمت از فصل دوم برنامه میدون آمدند تا خود را به این آرزوی دیرینه نزدیک تر کنند و از عشقشان به سماور سازی بگویند.

سماورهایی که توسط برادران نوری در شرکت رایان استیل اطلس با برند دنیای استیل نوری تولید می شود، دارای تنوع بسیاری است؛ دوجداره، تک جداره، برقی و گازی. آنها توانستند با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از تیمی با مهارت، محصولات صنعتی تولید کنند که می تواند در میزان مصرف برق و گاز صرفه جویی کند و هزینه مراکزی همچون بیمارستان ها، پادگان ها، هتل هیئات و شرکت های صنعتی را به طور محسوسی کاهش دهد. همچنین به دلیل مواداولیه مرغوب، آب و دیگر مایعات را تا ساعت ها گرم نگه دارد.

درگذشته کارگاه برادران کارآفرین نوری برای ساخت فلاسک و سماور کافی بود؛ اما امروز به دلیل رونق گرفتن کسب و کار، آنها به فضای بیشتری برای تولید نیاز دارند. این چهار برادر قصد دارند تا حدود شش سال دیگر، برای ورود به حوزه صادرات نیز آماده شوند. کیفیت، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش نیز ازجمله فعالیت های شرکت استیل نوری در راستای جذب رضایت مشتریان و درحقیقت فروش بیشتر محصولات است.

حتما بخوانید: صادرات به شیوه ( EXW) ،تحویل کالا در محل کار

این چهار برادر امیدوارند تا حدود 4 سال دیگر، سماور و فلاسک دوجداه خود را در سراسر ایران به فروش رسانند و بتوانند با همکاری شرک های دانش بنیان، روز به روز تکنولوژی محصولات خود را ارتقاء دهند. به همین منظور نیز برنامه کارآفرینی میدون را انتخاب کردند. آنها به چهل و چهارمین قسمت از میدون آمدند تا هم طرح توجیهی کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران کهنه کار آن قرار دهند و هم شانس خود را برای همکاری با دیگر کارآفرینان حرفه ای و البته جایزه یک میلیاردی مسابقه امتحان کنند.

برای حمایت از کسب و کار برادران نوری با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi