کوچولوهای امروز، خیاطان فردا

 


برنامه میدون در این قسمت میزبان بانوی کارآفرینی است که می خواهد کودکان امروز را، به خیاطانی ماهر برای فردا تبدیل کند.

کودکان موجودات با استعدادی هستند که هر هنر و مهارتی را با بیشترین دقت و در کمترین زمان ممکن فرا می گیرند. بسیاری از کارشناسان معتقدند که دوران کودکی خصوصا زیر نه سال، بهترین زمان آموزش به آینده سازان جامعه است. برنامه میدون در قسمت چهل و سوم میزبان بانویی است که با بررسی دقیق این موضوع، کسب و کاری خاص و ویژه راه اندازی کرده؛ تدوین دوره های آموزشی خیاطی به کودکان

حدود پنج سال پیش بود که خانم لیلا حسین زاده به دلیل نبود محصولاتی که هنرهایی همچون خیاطی و گلدوزی را به کودکان آموزش دهند و سعی کنند آنها را با این رشته آشنا کنند، شروع به فعالیت در این زمینه کرد و امروز صاحب مجموعه ای با نام خیاط کوچولوست.

کودکان زیر نه سال مجموعه هدف این بسته های آموزشی هستند؛ بسته هایی که سعی می کند با استفاده از وسایل کاملا ایمن، دوخت لباسی برای عروسک ها و گلدوزی برروی آنها، دوخت زیپ و دکمه، فرشینه و شبه قالی، کیف و جامدادی را به آنها آموزش دهد. این بسته ها علاوه بر آموزش، قوه خلاقیت و نوآوری بچه ها را نیز بیدار می کند.

حتما بخوانید: میدونی برای کودکان و نوجوانان

خیاط کوچولو دارای مجوز ثبت و تولید شورای نظارت بر اسباب بازی است و سعی کرده محصولات را با بیشترین کیفیت و کمترین قیمت در اختیار خانواده ها قرار دهد. آموزش چگونگی استفاده، ارسال بسته های جدید درصورت نقص کالا و ارسال بروشور به فروشگاه ها، خدمات پس از فروشی است که این تیم در راستای احترام به حقوق مشتری، به آنها ارائه می دهند.

برنامه میدون در چهل و سومین قسمت از فصل دوم خود میزبان این کارآفرین خلاق و کسب و کار جذاب اوست؛ کسب و کاری که یکی از ضروری ترین نیازهای کشور یعنی آموزش صحیح به کودکان را نشانه گرفته آن هم در رشته ای جذاب همچون خیاطی. حال باید منتظر بود و دید نظر داوران مسابقه در رابطه با آن چیست و آیا می تواند جایزه یک میلیاردی را ازان خود کند یا خیر.

برای حمایت از کسب و کار سرکار خانم لیلا حسین زاده با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi