ظرافت چوب، زینت بخش خانه های ایرانی و ترکیه ای

 


برنامه میدون در قسمت چهل و سوم خود میزبان کارآفرینی باهوشی است که توانسته از چوب و محصولات منبت کاری شده، کسب و کاری صادراتی و سودآور راه اندازی کند.

مصنوعات چوبی و منبت کاری شده همچون مبلمان ها، تابلوها، پایه نرده و درب ها جذابیت منحصر به فردی را به محیط های گوناگون خصوصا خانه ها تزریق می کند و به همین دلیل نیز همواره افراد زیادی در سراسر جهان مشتاق استفاده از این عنصر طبیعی هستند اما بسیاری شان نمی توانند محصولاتی را پیدا کنند که در عین زیبایی، چشم نوازی و ظرافت از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. در این قسمت از برنامه میدون اما کارآفرینی معرفی خواهد شد که نه تنها محصولاتی باکیفیتش در بسیاری از خانه های ایرانی موجود است بلکه با صادرات به کشورهایی همچون ترکیه، محصولات چوبی خود را به خانه آنان نیز رسانده؛ علی اصفر رعایائی

آقای رعایائی را می توان یکی از باسابقه ترین فعالین صنعت چوب در کشور دانست، یکی از باسابقه ترین و البته باهوش ترین...

حتما بخوانید: محصولات چوبی؛ هدیه طبیعت برای شما

چوب ایران دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی است، هنرمندان رشته های منبت کاری کشورمان هم از مهارت و خلاقیت بسیار بالایی برخوردارند. آقای رعایائی اما کارآفرینی است که این دو مورد را با یکدیگر پیوند زده و از دل آن کسب و کاری بیرون آورده که هم در داخل کشور مشتریان زیادی دارد و هم فرصت بسیار خوبی است برای صادرات.

مجموعه کارگاه ها و کارخانه های آقای رعایائی که با برند صباچوب معروف است، در ایران به ثبت رسیدند و همه روزه درحال تولید مصنوعات چوبی و منبت کاری شده و صادرات آنها به کشورهایی همچون ترکیه هستند؛ این یعنی اشتغال و رونق تولید...

هرچند که چگونگی نگهداری صنایع چوب در ماندگاری آنها بسیار تاثیرگذار است؛ مثلا اینکه مبلمان در معرض نور مستقیم قرار نداشته باشد، سطح قرار گیری تراز باشد، وسایل بسیار سنگین برروی میزها قرار نگیرد و... اما با این وجود کیفیت خود چوب نیز در این موضوع بی تاثر نیست. تیم فعال در مجموعه صباچوب در تلاش اند تا با استفاده از بهترین چوب های موجود در بازار همچون چوب نراد و راش، باکیفیت ترین و زیباترین چوب ها را به مشتریان داخلی و بین الملیی خود عرضه کنند. اهمیت دادن به دیجیتال مارکتینگ و فروش محصولات در فروشگاه های اینترنتی مطمئن نیز ازجمله فعالیت های متمایز کننده این تیم است.

حتما بخوانید: کاشت درخت صنوبر، برداشت چوب های طلایی

برنامه میدون در قسمت چهل و سوم خود میزبان این مجموعه و محصولات چوبی آنهاست؛ محصولاتی که گرما و زیبایی را به محیط هر خانه ای هدیه می دهند. در این قسمت، طرح توجیهی این کسب و کار در معرض قضاوت داوران میدون است و باید منتظر بود و دید آیا می تواند مهر تایید را از این کارآفرینان کهنه کار دریافت کند یا خیر.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای علی اصغر رعایائی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi