داستان ناتمام برنامه میدون و آتش!!

 


داستان برنامه میدون با اتش و مواد آتش زا تمام شدنی نیست...

داستان برنامه میدون و آتش، داستان دیرینه و تمام ناشدنی است. همین چند ماه پیش بود که نیمی از استودیو مسابقه میدون به تله این عنصر طبیعی افتاد و سوخت. اما گویی داستان کسب و کارهایی که سروکارشان با آتش و مواد آتش زاست قرار نیست در این برنامه پایانی داشته باشد؛ میدون در چهل و سومین قسمت از فصل دوم خود میزبان کسب و کار تولید ماده آتش زنه است.

جناب آقای صادق هاشمی فرد، کارآفرینی فعال در حوزه آتش و تولید مواد آتش زاست. او و بردارانش، پس از سالها تحقیق و تجربه، موفق به اختراع ماده ای شدند که هم اشتعالزایی بالایی دارد و هم می توان با امنیت کامل از آن استفاده کرد؛ بدون ترس از سوختن و یا آتش سوزی محیط. ماده ای مایع مانند با برند زاگوتی (از دیار زاگرس) که نسبت به محصولات جایگزین از قیمت بسیار پایین تری نیز برخوردار است.

حتما بخوانید: پودری که آتش میدون را خاموش کرد...

زاگوتی که محصول شرکت فراصدر پژوهان است، طریقه استفاده بسیار آسانی دارد. به این صورت که ابتدا برروی سطح موردنظر ریخته می شود و سپس با استفاده از فندک و کبریت مشتعل شده و در مدت کوتاهی (نزدیک به سه دقیقه) آتش می گیرد. این ماده به خودی خود آتش زا نیست و فقط می تواند برروی چوب و زغال عمل کند.

برادران هاشمی سعی کردند محصول دانش بنیان خود را زمانی به بازار عرضه کنند که بتوانند اطمینان خاطر صددرصدی را به مشتریان هدیه کنند به همین دلیل نیز تمام تلاش خود را برای اخذ گواهی های لازم همچون جواز تاسیس، مجوز محیط زیست، گواهی استاندارد ملی، گواهی تحقیق و توسعه، پروانه بهره برداری و گواهی ثبت علامت تجری به کار بستند. آنها موفق به مقام سطح 2 بنیاد ملی نخبگان نیز شده اند و اکنون بعنوان مجموعه ای دانش بنیان از دیار شهرکرد، شناخته می شوند.

برنامه میدون در قسمت چهل و سوم خود میزبان این شرکت نوآور و مواد آتش زای آن است البته با رعایت چندین برابری نکات ایمنی. حال باید منتظر بود و نظر داوران کهنه کار مسابقه را در این باره دید. 

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای صادق هاشمی فرد با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi