کانال های میدون در شبکه های اجتماعی

 


پس از اقبال کاربران به ایجاد تنوع در استفاده از پیام رسان های مختلف، سامانه میدون نیز همگام با این مساله اقدام به تشکیل و تقویت کانال های خود در سایر پیام رسان ها مختلف کرد.

به گزارش «میدون»، پس از تغییرات در محیط فضای مجازی کشور و اقبال کاربران به ایجاد تنوع در استفاده از پیام رسان های مختلف، سامانه میدون نیز همگام با این مساله اقدام به تشکیل و تقویت کانال های خود در سایر پیام رسان ها کرد.

از این رو کانال های سامانه میدون در سه پیام رسان داخلی سروش، ایتا و بله راه اندازی گردید و صفحه سامانه در اینستاگرام نیز تقویت شد.

علاقه مندان می تواند جهت دریافت آخرین اطلاعات و گزارش ها از فعالیت های سامانه میدون و همچنین اخبار فضای کسب و کارهای خرد، به صفحه میدون در اینستاگرام با نام کاربری meidoun مراجعه نمایند و یا در کانال های سامانه میدون در پیام رسان های داخلی عضو شوند.

سروش: sapp.ir/meidoun

ایتا: eitaa.com/meidoun

بله: ble.im/meidoun

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

خزعل

چهارشنبه 8 بهمن 1399

ورود به کانال

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
پنجشنبه 9 بهمن 1399

سلام دوست عزیز

meidoun@ 

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi