قالپاق هایی که چرخ کسب و کار را می چرخانند

 


برنامه میدون در این قسمت میزبان بانوی کارآفرینی است که با ورود به حوزه لوازم یدکی خودرو و تولید قالپاق های چرخ ماشین، کسب و کاری خاص و سودآور را راه اندازی کرده...

قالپاق ها یکی از مهمترین لوازم یدکی ماشین محسوب می شوند و دارای وظیفه مهمی هستند. آنها باقرار گرفتن برروی چرخ، از ورود آلودگی، گرد و غبار، سنگ و آب به چرخ ها جلوگیری می کنند و باعث طول عمر آنها می شوند. این روزها که قسمت همه چیز ازجمله خودرو سر به فلک می کشد، لوازم یدکی نیز از این قطار جا نماندند و برای تهیه آنها باید قیمت گزافی پرداخت، حال اینکه قالپاق خریداری شده باکیفیت باشد و پس از شش ماه از چرخ جدا نشود، بستگی به اقبال خریدار دارد. بعبارت دیگر کارآفرینان معدودی در ایران هستند که از محصولات باکفیت برای تولید قالپاق استفاده می کنند، برنامه میدون در قسمت چهل و دوم خود میزبان یکی از آنهاست؛ سرکار خانم عاطفه فرجادمنش.

حتما بخوانید: ماشین پر سود کارتینگ

خانم فرجادمنش در مجموعه خود با نام صمیم پلیمر صنعت فرتاک، همواره می کوشد تا با بهترین مواداولیه پلیمری، محصولاتی بادوام و باکیفیت بسازد. او که دارای مدرک دکترای مهندسی شیمی است، به دلیل شناخت تمام و کمالی که برروی مواداولیه ساخت لوازم یدکی خودرو دارد، توانسته درعین مناسب نگه داشتن قیمت، بهره وری محصولات را به بهترین نحو ممکن افزایش دهد.

 قالپاق پراید 75، قالپاق پراید 74، قالپاق پراید 82، قالپاق پراید ایتالیا، قالپاق پراید 77، قالپاق پیکان و قالپاق تیبا ازجمله محصولاتی است که همه روزه در مجموعه صمیم پلیمر صنعت فرتاک ساخته و روانه بازار می شود. عدم وجود دفرمگی، پلیسه، مک و تزریق ناقص، افزایش اکلیل در رنگ جهت بهبود رضایت مشتری و یکنواختی رنگ ازجمله ویژگی های این قالپاق هاست.

حتما بخوانید: چرخیدن چرخ زندگی زنان شیرازی با تزئینات خودرو!

خرید قالپاق برای ماشین یکی از مهمترین مواردی است که باید توسط صاحب خودرو با بیشترین دقت و توجه به قطر رینگ، وزن و جنس انجام شود چراکه در میزان هزینه های خودرو تاثیر زیادی دارد؛ مثلا قالپاق های فلزی طول عمر به مراتب بالاتری دارند و احتمال شکستگی یا ضربه خوردن آنها بسیار پایین است. تیم خانم فرجادمنش نیز با تحقیق و توسعه گسترده برروی مواداولیه ساخت قالپاق سعی کردند این دوام را نه تنها در قالپاق های فلزی شان بلکه در انواع مختلف قالپاق وارد کنند.

این بانوی جوان و فنی، خود را به چهل و دومین قسمت از برنامه کارآفرینی میدون رسانده تا شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی این مسابقه و گسترش کسب و کارش امتحان کند. حال باید منتظر بود و دید می تواند از سد چالش های داوران برآید و بعنوان برنده این قسمت معرفی شود یا خیر.

برای حمایت از  کسب و کار سرکار خانم عاطفه فرجادمنش با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi