تحقق رویای هنرمندانه ی تو!

 


برنامه میدون در این قسمت میزبان سامانه ای جامع در زمینه هنرها و سازه های دستی است...

کمتر کسی را می توان در ایران یافت که با دید کسب و کاری به حوزه هنرهای دستی وارد شده باشد و برای پیشرفت این مقوله جذاب و پر مخاطب تلاش کند. برنامه میدون اما در قسمت چهل و دوم میزان فردی هنردوست است که با ریسک پذیری وارد این عرصه شده و با ایجاد پلت فرمی برای آموزش و فروش این محصولات، سعی در پیشرفت و بالندگی هنرمندان دارد؛ امیرفتاح زاده

هنربخشان نوین شایگان نام مجموعه ای با مدیریت امیر فتاح زاده است؛ مجموعه ای فعال هنرهای دستی که می کوشد با فروش مواداولیه موردنیاز و همچنین خود محصولات، هنرمندان را در  زمینه بازاریابی یاری کند البته این تمام ماجرا نیست... تدوین دوره آموزشی مختلف در زمینه هنرهای نقاشی دکوراتیو، زیورآلات زینتی، شماره دوزی و گلدوزی، معرق کاشی، نقاشی روی شیشه، نمددوزی، چرم دوزی، کچه دوزی، شمع سازی، عروسک سازی، مکرومه و منجوق بافی، میناکاری و دریم کچر نیز ازجمله اصلی ترین خدماتی است که این مجموعه به علاقمندان و شیفتگان هنر ارائه می کند؛ آن هم با شعار تحقق رویای هنرمندانه تو...

حتما بخوانید: تلفیق هنر و خلافیت در خلاقانه ترین مسابقه تلویزیون                                                                                                                                                                

بعبارت دیگر می توان هنربخشان نوین شایگان را سامانه ای جامع برای هدایت، آموزش و پشتیبانی از کسب و کاری خرد هنری دانست. افراد می توانند به راحتی با ورود به سایت این مجموعه، هم هنر موردعلاقه شان را به صورت کامل، قدم به قدم و با ارائه حرفه ای ترین اساتید آموزش ببینند، هم اصلی ترین مواداولیه و ابزارهای کارشان را تهیه کنند و هم می توانند پس از اتمام کار محصولاتشان را به فروش برسانند و درحقیقت برای راه اندازی کسب و کار مورد علاقه شان آماده شوند.

از سوی دیگر آقای فتاح زاده که این کسب و کار را به همراه مریم فراهانی راه اندازی کرده، همواره سعی می کنند با ارائه محصولاتی درخور، زیبا و باکیفیت و ارائه خدماتی همچون امکان مرجوعیت کالا تا ده روز، ارسال رایگان برای خرید بالای 150 هزار تومان و اراسل سریع به تمام نقاط کشور، رضایت مشتریان این دست سازه های هنری را نیز کسب کنند. تولید محتوا و ارائه اطلاعاتی کامل و تخصصی در رابطه با رشته های مختلف هنری نیز از دیگر ویژگی های مجموعه هنری موسوم به هنربخشان نوین شایگان است.

ناعاااانانتانتا                                                                                                                                                                        

حتما بخوانید: درآمد از هنر

این سامانه جامع و کامل هنری، در قسمت چهل و دوم برنامه میدون شرکت کردند تا هم طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران قرار دهند و هم قوت قلبی باشند برای هنرمندان سراسر ایران که با سختی های فراوان، دست از هنر و عشق به هنر نمی کشند و با بیشترین توان برای تحقق رویایشان تلاش می کنند.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای امیر فتاح زاده و سرکار خانم مریم فراهانی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi