خاص ترین چای کیسه ای ایران

 


در این قسمت از برنامه میدون، کسب و کاری معرفی شده که توانسته یکی از اصلی ترین مشکلات ایرانیان را در زمان چای خوردن حل کند....

چای یکی از مهمترین میان وعده ما ایرانیان است که نه تنها در کشورما بلکه در دیگر کشورهای آسیایی همچون چین و ژاپن و حتی کشورهای اروپا طرفداران بسیاری دارد. به دلایل متعددی ازجمله کمبود وقت و ماشینی شدن زندگی، چند سالی است که دیگر استفاده از چای به سبک قدیم (دم کردن در قوری) مرسوم نیست و مردم بیشتر از چای کیسه ای استفاده می کنند؛ چای کیسه ای که شاید در بهترین حالت همان طعم و مزه را به انسان منتقل کند اما مشخص نبودن کیفیت چای بزرگترین مشکل آن است. برنامه میدون در قسمت چهل و یکم خود میزبان دو کارآفرین خلاق است که توانستند با راه اندازی یک کسب و کار و تولید نسل جدیدی از این چای های کیسه ای این مشکل را به خوبی حل کند؛ حمید حسینی و علی اکبری.

آلومینیوم ازجمله فلزات فراوانی است که در صنایع غذایی و دارویی بطور گسترده مورداستفاده قرار می گیرد و  می تواند حرارت را نیز به خوبی در خود نگه دارد. این دو نکته طلایی ترین نکاتی است که باعث ایجاد جرقه تولید چای کیسه ای با بسته بندی خاص و ویژه در شرکت چای رابسین شد. البته این تمام ماجرا نیست... استفاده از خاک چای بجای چای درجه یک و اعلا و همچنین شکل ظاهر نامطلوبی که پس از استفاده از چای های کیسه ای مرسوم ایجاد می شود نیز، موجب شد تا آقای اکبری و حسینی به فکر تولید چایی بیفتند که با لفاف (بسته بندی) آلومینیومی پوشانده شده و نه تنها این دو مشکل را از بین می برد بلکه می توان بعنوان قاشق نیز از آن استفاده کرد.

حتما بخوانید: مصرف چای خارجی در استان البرز ممنوع شد

کیفیت و احساس رضایتمندی مشتری برای صاحبان این شرکت بسیار مهم است. آنها از ابتدای شروع این کسب و کار همواره تلاش کردند با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، استفاده از قوه خلاقیت و به کارگیری نیروی کار ماهر، این دو فاکتور مهم را وارد محصولات خود کنند تا هم فروش بالاتری داشته باشند و هم بتوانند تعداد مشتریان خود را افزایش دهند.

حتما بخوانید: چگونه با مشتری در شرایط کرونایی همراه شویم؟

برنامه میدون در چهل و یکمین قسمت از سری دوم خود، میزبان این دو کارآفرینان و خاص ترین چای کیسه ایران است. آنها به میدون آمدند تا هم شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی مسابقه امتحان کنند و هم طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران کهنه کار آن قرار داده و از تجربیات آنها استفاده کنند.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقایان حمید حسینی و علی اکبری با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi