آتل هایِ قاتل!

 


برنامه میدون در این قسمت میزبان نسل جدیدی از آتل اورژانسی است که می توان درد مصدومین را در محل به قتل برساند...

آتل هایی که درحال حاضر در اورژانس کشور درحال استفاده هستند، علاوه بر وارداتی بودن یک مشکل بزرگ دیگر نیز دارند و آن هم تحویلی بودن آنهاست؛ یعنی پس از آنکه مصدوم به بیمارستان رسید باید آتل را باز کرده و تحویل آمبولانس دهد که این موضوع باعث اتفاقات ناخوشایندی همچون درد، آسیب بیشتر و حتی شکایات متعدد از تیم اورژانس می شود. برنامه میدون در چهل و یکمین قسمت میزبان جوان دغدغه مندی است که با شناسایی دقیق این مشکل، کسب و کاری برای حل آن راه اندازی کرده است؛ محمد جلالوند.

حتما بخوانید: خدمات درمانی را به خانه بیاورید!!

آقای جلالوند در شرکت خود با نام طب پارسا آذر به همراه تیمی متخصصش در زمینه پزشکی و مهندسی پزشکی، از سال 1393 اقدام به تولید نسل جدیدی از آتل های اورژانسی کردند که منحصر به فرد است؛ تنها توسط یک فرد و تنها برای یکبار قابل استفاده است و این یعنی درد کمتر برای مصدوم...

باتوجه به نظر متخصصین رسیدگی به اندام آسیب دیده باید بدون هیچ تغییر اضافه ای و در سریعترین زمان ممکن انجام شود تا هم هزینه های درمان فرد کاهش یابد، هم دکتر بتواند به راحتی اقدامات لازم برای درمان را انجام دهد و هم درد و ناراحتی بیمار افزایش پیدا نکند. آتل پارس که در شرکت آقای جلالوند ساخته می شوند، به دلیل داشتن ویژگی های ذیل می توانند نقش خود را در پروسه درمان بیمار به بهترین نحو ممکن ایفا کنند و بواقع قاتل دردهای بیمار خصوصا در ابتدایی ترین زمان های مصدومیت باشند:

  1.  سبک
  2. راحت
  3. قابل استفاده بودن توسط افراد حرفه ای و غیرحرفه ای
  4. قابل استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی
  5. ضد آب
  6. قابل عکسبرداری بودن

آتل پارس پس از حدود دو سال تحقیق و بررسی و با مشورت گرفتن از اساتید و کهنه کاران صنعت تجهیزات پزشکی ساخته شده. همچنین توسط مراجع علمی و پزشکی معتبری موردتایید قرار گرفته، دارای شماره ثبت اختراع است، از انجمن طب اورژانس ایران تائیدیه دارد، دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم تهران، اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت نیز کارایی آنرا تایید کردند.

حتما بخوانید: اگر بخواهید، می توانید بدون آب هم آبدرمانی کنید...

برنامه میدون در چهل و یکمین قسمت میزبان این تیم متخصص، طرح کسب و کار آنها و محصولات قاتلشان است. حال باید منتظر بود و دید آیا می تواند از سد دو رقیب دیگر خود بگذرد و جایزه یک میلیاردی مسابقه میدون را ازان خود کند یا خیر.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای مجید جلالوند با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi