ساندویچی که آخرین پادشاه مادها درست کنه خوردن داره!

 


ایشتوویگو نام آخرین پادشاه سلسله ماد است که یکی از سه کارآفرین شرکت کننده این قسمت از برنامه میدون آنرا بعنوان نام برند خود انتخاب کرده است...

ایشتوویگو نام آخرین پادشاه سلسله ماد است. آقای مهدی عبادی، یکی از سه کارآفرینی که به چهلمین قسمت از برنامه میدون راه یافتند، به دلیل علاقه وافرش به ایران و تاریخ کهن آن، آنرا بعنوان نام تجاری محصولات غذایی خود انتخاب کرده است.

آقای عبدی از سال 1395، فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش انواع ساندویچ سرد و غذای آماده شروع کرد. حتما شماهم می دانید که برندهای زیادی در این حوزه مشغول به فعالیت اند اما اصلی ترین دغدغه او برای شروع این کسب و کار، کمبود وقت مردم برای آشپزی کردن بود. بعبارت دقیق تر، هرچند امروزه غلب مردم مدت زیادی از وقت خود را در محل کار می گذرانند و زمان زیادی برای آشپزی ندارند، اما این موضوع نباید باعث شود که آنها از غذاهای باکیفیت و مفید محروم باشند.

کیفیت و مرغوبیت مواداولیه خصوصا مواداولیه ای که از دامداری ها خریداری می شود، اصلی ترین ویژگی است که صنایع غذایی ایشتوویگو را از دیگران متمایز می کند.؛ خصوصا در این روزهای کرونایی که استفاده از موادغذایی بهداشتی و سالم بیش از هر زمان دیگری موردتوجه واقع شده. درضمن این مجموعه دارای پروانه بهره برداری از معاونت غذا و داروی دانشگاه تهران نیز هست.

حتما بخوانید: صنایع غذایی؛ طلایی ترین فرصت برای پول درآوردن

مجموعه آقای عبدی علاوه بر تولید ساندیچ های سرد و غذای آماده، در زمینه تولید فینگر فودها و انواع دسر نیز فعالیت می کند، آن هم با تنوعی بسیار بالا که می تواند طیف گسترده ای از مشتریان را راضی نگه دارد؛ آلبالو پلو با مرغ، بقچه بادمجان و پنیر، الویه، شله زرد، شیر برنج، ژله بستنی و...

برنامه میدون که در قسمت های زیادی به کسب و کارهای مرتبط با صنایع غذایی پرداخته، در قسمت چهلم نیز میزبان کارآفرین دیگری در این حوزه است. آقای عبدی به میدون آمده تا هم طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت کهنه کارانی همچون آقای مصطفی زاده قرار دهد و هم شانسی خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی مسابقه امتحان کند. 

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای مهدی عبادی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi