صورت هایی که با ماسک زیباتر اند

 


امروزه استفاده از ماسک های صورت به دلیل موضوعاتی همچون آلودگی هوا، تبدیل به یکی از روزمره ترین عادات مردم شده است. برنامه میدون در این قسمت میزبان کارآفرینی است که در این حوزه پرتقاضا و پولساز مشغول به کار است.

  1. ماسک صورت نقابی با عصاره تمشک
  2. ماسک صورت نقابی با عصاره درخت چای
  3. ماسک صورت نقابی با عصاره کیوی
  4. ماسک صورت نقابی با عصاره آلوئه ورا
  5. ماسک صورت نقابی با عصاره کلاژن
  6. ماسک صورت نقابی با عصاره عسل

برنامه میدون در چهلمین قسمت خود میزبان کارآفرینی خاص است؛ کارآفرینی که برای رونق تولید و پیشرفت کشورش، تصمیم گرفته بجای واردات ماسک های زیبایی، کسب و کار تولید آنها را راه اندازی کند؛ جناب آقای مجید زنده دلان. ویستا تجهیز سینا نیز نام مجموعه آقای زنده دلان است که از تیمی متخصص و فعال تشکیل شده و می کوشد مبتنی بر به روزترین تکنولوژی دنیا، اجناس مرغوبی تولید کند.

حتما بخوانید: تکنولوژی آینه هوشمند را با میدون بشناسید!

پاک کنندگی، باز کردن منفذ و درخشان کردن پوست ازجمله فواید استفاده از ماسک صورت است که زن و مرد هم ندارد خصوصا در شهرهای صنعتی همچون تهران و اصفهان که پوست به دلیل آلودگی هوا، بیشتر در معرض تخریب است. البته در زمان استفاده از این ماسک ها و برای اثربخشی بیشتر آنها، باید به مواردی همچون خشک بودن و تمیز بودن پوست قبل از زدن ماسک و همچنین استفاده از محصولات معتبر توجه کرد.

آقای زنده دلان تمام تلاش خود را کرده تا مفیدترین و اثربخش ترین ماسک های صورت را با بهترین و مرغوب ترین مواداولیه تولید و روانه بازار کند. مشاوره تلفنی و حضوری، ضمانت و گارانتی محصولات، امکان مرجوع کردن سفارش در صورت نارضایتی نیز ازجمله دیگر خدماتی است که برای مشتریان خود درنظر گرفته.

حتما بخوانید: نجات کسب و کار در دوران رکود با شناخت مشتری

برنامه کارآفرینی میدون در چهلمین قسمت از فصل دوم خود میزبان این کارآفرین و طرح کسب و کار درخشان و پرتقاضای اوست. حال باید منتظر بود و دید می تواند از سد دو رقیب دیگر خود بگذرد و جایزه یک میلیاردی مسابقه را ازآن خود کند یا خیر.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای مجید زنده دلان با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi